Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dojdzie zderzak :naughty:

w sumie to zderzak kupiłem za 300pln , potrzebna mi sama dokładka , muszę jeszcze kupić kratki , pomalowac i będzie ok :wink4:

http://moto.allegro.pl/item550203081_zderzak_przod_audi_s_line_s4_8e0.html

Trzeniu bardzo dobry zakup, mnie drozej troszke wyszlo, więc tylko sie cieszyć.

Opublikowano

Będzie tak wyglądać

ce22727b7db7d96c.jpg

[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 21:39_________________________________________________no Marcinku to Twoja zasługa , dziękuję Kolego :hi:

ile płaciłeś za kratki u Wąskiego?

Rozmawiałem teraz przez kom. z Robertem i mówił żebym Cię zapytał bo sam nie pamięta :wink4:

Opublikowano

jakis Wąski ten wóz :>

Opublikowano

Haj, Trzeniu byłeś w moim wątku? Widziałeś fotki monitorków i PS2 z GT4? Zderzak jest :kox:

Opublikowano

nie byłem , już lecę :kox:

Opublikowano

u Ciebie to raczej będzie wyglądać tak :good:

testfront.jpg

Opublikowano

aaa faktycznie , pomyłka :decayed:

ale to i tak fajniej niż seria :wink4:

Opublikowano

zderzak zapowiada się :kox: , a co do lamp to jak Ci to wyszło, coś takiego?

IMG_1331.JPG

Opublikowano

Cineksik , góra poszła na czarno[bardzo podobnie jak tu] a dół jest czerwony.

Póki co wyszedł czarny mat , muszę zrobić polerkę + bezbarwny i będzie lepszy efekt ale i tak w porównaniu do tego chromu jest o wiele lepiej :cool1:

Opublikowano

oki, no to czekam na real zdjęcia :gwizdanie:

Opublikowano

oki, no to czekam na real zdjęcia :gwizdanie:

będą . z każdym dniem jest bliżej do ich zrobienia :decayed:

Opublikowano

Kurcze Cineksik średnio te lampy wyglądają ...trochę matowe są :mysli:

Opublikowano

mialy byc w niedziele :>

Opublikowano

Kurcze Cineksik średnio te lampy wyglądają ...trochę matowe są :mysli:

nooo i całe malowane

Opublikowano

Kurcze Cineksik średnio te lampy wyglądają ...trochę matowe są :mysli:

nooo i całe malowane

u Ciebie Piotrek też wyszły takie matowe??

Opublikowano

też , ale jak się przeleci papierem to będą błyszczące :cool1:

Opublikowano

ale co chcecie odemnie :tongue4: ?! ja tylko zdjęcie poglądowe dałem żeby Trzeniek się wypowiedział... a reszta to już od niego zależy

Opublikowano

ale co chcecie odemnie :tongue4: ?! ja tylko zdjęcie poglądowe dałem żeby Trzeniek się wypowiedział... a reszta to już od niego zależy

dokładnie :gwizdanie:

Opublikowano

ale co chcecie odemnie :tongue4: ?! ja tylko zdjęcie poglądowe dałem żeby Trzeniek się wypowiedział... a reszta to już od niego zależy

i tu ukłony za Twoje fotki ....zawsze mega dobre ... Vario też to zauważył :notworthy:

Opublikowano

a też o tym dzisiaj pomyślałem :naughty: każda fajna , widze że masz talent do wynajdywania perełek :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.