Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na części , bo łyknąłbym rnse :decayed: dowiedziałem sie ostatnio na spocie , w czym sie bedziesz " lansował" teraz :cool1:

AR 159 :wink4: ale jak na prezesa to kiepska fura :confused4::decayed:
Opublikowano

czym sie bedziesz " lansował" teraz :cool1:

ALFA ROMEO 159 :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 19:01_________________________________________________o , Tukanek mnie wyprzedził :decayed:

Opublikowano

o , Tukanek mnie wyprzedził :decayed

Starosc nie radosc co nie :naughty::decayed:
Opublikowano

o , Tukanek mnie wyprzedził :decayed

Starosc nie radosc co nie :naughty::decayed:

dlatego Alfa :decayed:

Opublikowano

rwiecie z kontekstu Pany :naughty:, wlasnie napisałem , że dowiedziałem sie na spocie czym sie będziesz woził :decayed:

Opublikowano

rwiecie z kontekstu Pany :naughty:, wlasnie napisałem , że dowiedziałem sie na spocie czym sie będziesz woził :decayed:

No fakt :polew:
Opublikowano

zawsze to kolejne 4 posty w tym temacie :polew:

Opublikowano

to bedzie 5

:hi:

Opublikowano

czym sie bedziesz " lansował" teraz :cool1:

ALFA ROMEO 159 :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 19:01_________________________________________________o , Tukanek mnie wyprzedził :decayed:

Trzeniu - poważnie będziesz zmieniał na AR159 :naughty:

Powiem szczerze, że bardzo ładne dziadostwo i już z tego co wiem dopieszczone i nawet nie psujące się na potęgę. A tam awd jest w ogóle, czy się na ośkę przesiadasz? I jaki motorek jak cuś?

Opublikowano

2.2 185PS .ośka

czarna , z jasnym środkiem :wink4:

Opublikowano

2.2 185PS .ośka

czarna , z jasnym środkiem :wink4:

będę równe szanse w końcu :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

2.2 185PS .ośka

czarna , z jasnym środkiem :wink4:

będę równe szanse w końcu :naughty: :naughty: :naughty:

nie bo jeszcze się spier*oli :decayed:

Opublikowano

2.2 185PS .ośka

czarna , z jasnym środkiem :wink4:

będę równe szanse w końcu :naughty: :naughty: :naughty:

nie bo jeszcze się spier*oli :decayed:

Trzeniu..no powiedz..kobieta Ci kazała wymienić a4 na Alfę? :song:

Opublikowano

Adaś ,a jeśli powiem że tak to będzie duża beka ? :mysli::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Trzeniu i Alfa :cool1::polew:

Opublikowano

Trzeniu i Alfa :cool1::polew:

no właśnie , już kilka osób mi mówiło że ta marka średnio do mnie pasuje :decayed:

wiem , wiem -BMW :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu i Alfa :cool1::polew:

wiem , wiem -BMW :polew: :polew:

Blachara :decayed:
Opublikowano

Trzeniu i Alfa :cool1::polew:

no właśnie , już kilka osób mi mówiło że ta marka średnio do mnie pasuje :decayed:

wiem , wiem -BMW :polew: :polew:

kup sobie Dacie Logan i będzie miazga :kox:

Opublikowano

2.2 185PS .ośka

czarna , z jasnym środkiem :wink4:

A czemuż to nie 2,4 210 ps Q4, albo 3,2 Q4 benzynka 260 ps?

Chyba to lepiej lata niż 2,2??

Ogólnie Trzeniu nie będzie wypadało teraz na spot lecieć w dresiku - teraz zostaniesz rasowym krawaciarzem, a nie pół krwi Krakusem jak ja :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 20:25_________________________________________________

Trzeniu i Alfa :cool1::polew:

no właśnie , już kilka osób mi mówiło że ta marka średnio do mnie pasuje :decayed:

wiem , wiem -BMW :polew: :polew:

kup sobie Dacie Logan i będzie miazga :kox:

:polew: :polew: wieśmiazga chyba

Opublikowano

Darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.