Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AWX będzie tańszy, a do tych 235Nm wystarczy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

AWX będzie tańszy, a do tych 235Nm wystarczy :naughty:

a jak z dociskiem :mysli: no wiesz zeby mi sie znowu nie slizgało jak zrobie korekte na 20 NM wiecej :decayed:
Opublikowano

AWX będzie tańszy, a do tych 235Nm wystarczy :naughty:

a jak z dociskiem :mysli: no wiesz zeby mi sie znowu nie slizgało jak zrobie korekte na 20 NM wiecej :decayed:

no musiałbyś łykać komplet tj tarcza, docisk i łożysko z AWX'a czyli jakieś 400-500zł :wink4:

a w jakie cyfry celujesz? przekroczy 380Nm?

Opublikowano
  • Autor

to sie zobaczy jakie cyfry ale jakies wieksze na pewno mysle ze będą. Mrogal przy włozeniu wiekszych gratów ma "prawie" takiego samego niutona jak ja ( przy czym ja nic prawie nie włozyłem ) wiec mysle ze jak bym wsadził wieksze graty to dosc wiekszego niutona bym uzyskał

Opublikowano

z tym niutonem na mocniejszych gratach to bym się tak nie napalał :tongue4:

ja założyłem AWX'a na próbę i jak do tej pory trzyma bez problemów 360Nm, a myślę że i więcej dałby radę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

chłopie to zdrowa seria 34 godziny ostatnio jechała non stop tylko z małymi przerwami max 15-20 min :naughty::decayed:

Opublikowano

jak masz brtać komplet to bierz AWXa, choc seryjny AFN nowy też wytrzyma, mój od nowosci ma 355nm i przez ponad 2 lata daje rade, choc były dwa razy takie momemnty uślizgania sie po pare razy pod rząd, ale przetarło i dalej ciagnie :naughty:

Opublikowano

jak masz brtać komplet to bierz AWXa, choc seryjny AFN nowy też wytrzyma, mój od nowosci ma 355nm i przez ponad 2 lata daje rade, choc były dwa razy takie momemnty uślizgania sie po pare razy pod rząd, ale przetarło i dalej ciagnie :naughty:

zaspawać i nic nie będzie się ślizgało :naughty: tak jak koleś zaspawał dyfer żeby driftować foto w tym wątku http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452&p=78074#p78074

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak masz brtać komplet to bierz AWXa, choc seryjny AFN nowy też wytrzyma, mój od nowosci ma 355nm i przez ponad 2 lata daje rade, choc były dwa razy takie momemnty uślizgania sie po pare razy pod rząd, ale przetarło i dalej ciagnie :naughty:

zaspawać i nic nie będzie się ślizgało :naughty: tak jak koleś zaspawał dyfer żeby driftować foto w tym wątku http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452&p=78074#p78074

:polew: :polew: :polew: :polew:

ale z czego tu sie smiac? dyfry sie zaspawuje
Opublikowano

jak masz brtać komplet to bierz AWXa, choc seryjny AFN nowy też wytrzyma, mój od nowosci ma 355nm i przez ponad 2 lata daje rade, choc były dwa razy takie momemnty uślizgania sie po pare razy pod rząd, ale przetarło i dalej ciagnie :naughty:

zaspawać i nic nie będzie się ślizgało :naughty: tak jak koleś zaspawał dyfer żeby driftować foto w tym wątku http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452&p=78074#p78074

:polew: :polew: :polew: :polew:

ale z czego tu sie smiac? dyfry sie zaspawuje

ale nie tak jak ten gość to zrobił. Przyspawał normalnie wał idący od silnika do pierwszego taleza. Zaspawuje sie tylko zatelitki w dyfrze :P:polew: :polew:

Opublikowano

jak masz brtać komplet to bierz AWXa, choc seryjny AFN nowy też wytrzyma, mój od nowosci ma 355nm i przez ponad 2 lata daje rade, choc były dwa razy takie momemnty uślizgania sie po pare razy pod rząd, ale przetarło i dalej ciagnie :naughty:

zaspawać i nic nie będzie się ślizgało :naughty: tak jak koleś zaspawał dyfer żeby driftować foto w tym wątku http://www.driftforum.pl/viewtopic.php?f=17&t=4452&p=78074#p78074

:polew: :polew: :polew: :polew:

ale z czego tu sie smiac? dyfry sie zaspawuje

ale nie tak jak ten gość to zrobił. Przyspawał normalnie wał idący od silnika do pierwszego taleza. Zaspawuje sie tylko zatelitki w dyfrze :P:polew: :polew:

wiem :)
Opublikowano

nie drapac sie koty!!!! :tongue4:

Opublikowano

nie drapac sie koty!!!! :tongue4:

a Ty co się rzucasz :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

nie drapac sie koty!!!! :tongue4:

a Ty to wez sie za robotę :cool1: a nie jak jestem zawsze w puławach to widzę Twe auto przed firmą i Ciebie podpierajacego scianę :tongue4:
Opublikowano

nie drapac sie koty!!!! :tongue4:

a Ty to wez sie za robotę :cool1: a nie jak jestem zawsze w puławach to widzę Twe auto przed firmą i Ciebie podpierajacego scianę :tongue4:

:tongue4: taka praca co poradze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak masz brtać komplet to bierz AWXa, choc seryjny AFN nowy też wytrzyma, mój od nowosci ma 355nm i przez ponad 2 lata daje rade, choc były dwa razy takie momemnty uślizgania sie po pare razy pod rząd, ale przetarło i dalej ciagnie :naughty:

a co sadzisz o tym aby stare wysłać na wzmocnienie do radzikowskiego
Opublikowano

a ile Radzik Ci powie za wymianę/wzmocnienie słoneczka i nabicie nowych okładzin?

Opublikowano

a ile Radzik Ci powie za wymianę/wzmocnienie słoneczka i nabicie nowych okładzin?

Mrogal swoje oddawał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.