Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Snake'owe Audi A4 (Gewinde AKTUALIZACJA)


ps2snake

Rekomendowane odpowiedzi

jak to świeci teraz, z czornym odbłyśnikiem :gwizdanie:

tez jestem ciekaw jak to swieci bo tez z poczatku chcialem sie w takie cos pobawic poki nie kupie zespolonych ;P

ale koniecznie kierunek dorób i mysle ze jakis by tu clear podpasowal co daja do dzielonych ala lift bo tego sie nie da tak spasowac zeby to sie komponowało chyba ale próbuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieci tak samo a nawet lepiej bo odblyski wyczyszczone :tongue4: Tak ze zabieraj sie do roboty ;> No a na kierunek bedzie folia badz srodki malowane. Clear odpada bo troche wiesniacko by wygladal :kwasny: Ew. moze byc bialy dymiony :cool1: W tygodniu przyjdzie folia albo beda srodki malowane o ile da sie rozklejic i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieci tak samo a nawet lepiej bo odblyski wyczyszczone :tongue4: Tak ze zabieraj sie do roboty ;> No a na kierunek bedzie folia badz srodki malowane. Clear odpada bo troche wiesniacko by wygladal :kwasny: Ew. moze byc bialy dymiony :cool1: W tygodniu przyjdzie folia albo beda srodki malowane o ile da sie rozklejic i bedzie :good:

no to mialem na mysli ze taki bialy dymiony hehe wiosnki bym nie doradzal przecie ;P masz jakies foto co w srodku pomalowales ? i zarzuc fote np jak w nocy ta lampa wyglada jak masz wlaczone swiatlo :cool1: tak z czystej ciekawosci pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia jak Ci moga te swiatla swiecic po tym jak pomazales odblysniki na czarno :mysli:

tez sobie przyciemnilem lampki, ale wymalowalem jedynie ramke, nie ruszajac odblysnika i wyglada tez spoko,

kierunku nie rozkleisz, nie ma bata, sam probowalem i sie mordowalem w ch#$ czasu, podgrzewanie, pilowanie, podwazanie i nic, zostawilem serie zanim nie wrzuce poliftow, chcialem na allegro kupic takie juz czarne cleary te kierunki, ale mimo zamowienia i mnostwa telefonow typ nie wysylal ich i dostal negatywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia jak Ci moga te swiatla swiecic po tym jak pomazales odblysniki na czarno :mysli:

tez sobie przyciemnilem lampki, ale wymalowalem jedynie ramke, nie ruszajac odblysnika i wyglada tez spoko,

Swieca tak samo bo cale odblysniki nie sa pomalowane. Pomalowane zostaly te czesci ktore nie maja wplywu na skupianie swiatla. Tak ze jest :good: i sieci dobrze :cool1: Na poczatku mialem pomalowane same ramki ale swiatla prawie niczym nie roznily sie od ori :gwizdanie:

ierunku nie rozkleisz, nie ma bata, sam probowalem i sie mordowalem w ch#$ czasu, podgrzewanie, pilowanie, podwazanie i nic, zostawilem serie zanim nie wrzuce poliftow, chcialem na allegro kupic takie juz czarne cleary te kierunki, ale mimo zamowienia i mnostwa telefonow typ nie wysylal ich i dostal negatywa

Tak myslalem ze sie nie uda :( ale przyjdzie folia w takim razie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modz modz sam jestem ciekaw bo tez mialem ta koncepcje w modzeniu Ekonomicznym xD

jak dasz rade to podjade do KOronowa zeby zrobic przymiare umnie hehe bo sie zastanawiam nad lampami w czerni tazke zespolonymi smoked w przyszlosci ;)

potem chyba ramka grilla obowiazkowo w czern pojdzie co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koncepcje aby caly gril czarny zrobic :D ale to juz jak se zmontuje inny :gwizdanie: a ustawic sie mozemy kiedys ;)

Nabyte pare tyg temu ;)

1425035787.th.jpg

No i się doczekałem :-D Ogladałem, szukałem i w końcu znalazłem w bdb stanie TA TECHNIX :cool:

1470513854.th.jpg

Narazie fotka z alledrogo ale niebawem zrobie swoje 8-)[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 23:42_________________________________________________Pora na małą aktualizację.

Miałem mały przestój ale udało mi się wkońcu coś ruszyć :) Zrobione zostało:

-dokończony front

p1070032640x480.th.jpgp1070031640x480.th.jpgp1070027640x480.th.jpg

-przyciemnione tylne lampy

p1070030640x480.th.jpgp1070029640x480.th.jpg

beztytuu3lp.th.jpg

-na sam koniec wpadną owe wlepki na auto

p1070035640x480.th.jpg

Miał być już gwint ale czeka mnie wymiana wahaczy górnych i końcówek drążków tak że przy okazji jak już będę zakładał gwint wymienię zużyte elementy zawieszenia. Mam nadzieje ze nastąpi to w sobote :)[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:57_________________________________________________Setup na ten sezon zakończony. Z powodu braku pieniędzy nastepne mody będą bardzo drobne. Najważniejsze, że jest gleba :cool:

Wymienione zostaly gorne wachacze, koncowki drążków, olej i wszystkie filtry.

lezy jakies 6cm nizej ;)

p1070051.th.jpgp1070049.th.jpgp1070045u.th.jpgp1070044k.th.jpg

p1070043k.th.jpgp1070041j.th.jpgp1070039j.th.jpgp1070038.th.jpgp1070046.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez wypier.... te nalepki JDM robisz ? :naughty: tylko to nie honda hehe i gejowsko wygladaja sciema tylnych lamp trzeba bylo czerwona folia dac ;)

a gwinta zazdroszcze ewidentnie brak go umnie ;/ ehh koziolka mam jak nic ;] chociaz na takiej feli z taka gleba w 4 o kazdego pajaca chyba przycierasz co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest ta whores felga :?:

ten stickers tuning mogłeś sobie podarować :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.. nalepki uważam, że mogły poczekać np. na lepszą felgę.. ale ogólnie na tym gwincie jest fajnie. tylko felgi w ogóle nie pasują :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dokonalem zakupu nowego kola. Taki prezent na dzien dziecka :D Jeszcze trzeba sroby kupic i hmmm chyba dystanse 225/45, 15mm i ET60 beda troche za male ;/ Glownie chodzi o obcieranie od wewnetrznej strony...

1614122284.th.jpg

No i pamiatka z trasy :D

20110601q.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wszyscy sie ogladaja za kurakiem :D[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 17:57_________________________________________________Wiec kolo juz na miejscu :) Przy okazji wymienone tylne heble ;) Opony troche za szerokie, do tylu bedzie musial byc wiekszy dystans i trzeba skrecic gwintu... Dzis tyle łacznie z umyciem i woskowaniem udalo mi sie zrobic...

p1080001a.th.jpgp1080002q.th.jpgp1080003e.th.jpg

p1080004m.th.jpgp1080005d.th.jpg

p1080006b.th.jpgp1080007g.th.jpgp1080009.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...