Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No play ofertę ma dobrą ale słyszałem już kilka opinii że zasięg i inne takie tam mają do d*py :thumbdown:

Jedynie zasięg **ujowy , myślałem żeby z nimi nie przedłużać już umowy , ale zadzwoniłem do "obsługi klienta" i ich "poinformowałem" :gwizdanie: :kox: że nie przedłużę umowy bo mają daremny zasięg , pani powiedziała mi że mam przełączyć na "wybór ręczny operatora" i zmienić na "PLUS GSM" - od tej pory zasięg na razie bez zarzutu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No play ofertę ma dobrą ale słyszałem już kilka opinii że zasięg i inne takie tam mają do d*py :thumbdown:

Jedynie zasięg **ujowy , myślałem żeby z nimi nie przedłużać już umowy , ale zadzwoniłem do "obsługi klienta" i ich "poinformowałem" :gwizdanie: :kox: że nie przedłużę umowy bo mają daremny zasięg , pani powiedziała mi że mam przełączyć na "wybór ręczny operatora" i zmienić na "PLUS GSM" - od tej pory zasięg na razie bez zarzutu :wink4:

Ciekawa informacja :gwizdanie:
Opublikowano

No play ofertę ma dobrą ale słyszałem już kilka opinii że zasięg i inne takie tam mają do d*py :thumbdown:

Jedynie zasięg **ujowy , myślałem żeby z nimi nie przedłużać już umowy , ale zadzwoniłem do "obsługi klienta" i ich "poinformowałem" :gwizdanie: :kox: że nie przedłużę umowy bo mają daremny zasięg , pani powiedziała mi że mam przełączyć na "wybór ręczny operatora" i zmienić na "PLUS GSM" - od tej pory zasięg na razie bez zarzutu :wink4:

Ciekawa informacja :gwizdanie:

Play ma też zasięg z Plus'a także spróbujcie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam orange ale za niedługo kończy mi się umowa może spróbuje playa :gwizdanie:

Opublikowano

Ja mam orange ale za niedługo kończy mi się umowa może spróbuje playa :gwizdanie:

Orange to bym nie wziął w życiu :thumbdown: Zasięg jeszcze gorszy niż w Play'u , przynajmniej u mnie :wink4:

Opublikowano

pieprzyć pleja ja kupiłem żonie i za każde :wallbash: połączenie do niej płac e

Opublikowano

pieprzyć pleja ja kupiłem żonie i za każde :wallbash: połączenie do niej płac e

Bo jesteś z innej "planety" :kox:

W Play'u teraz są darmochy ("bez ograniczeń w sieci" ) - nie żebym reklamował Play'a , ale według mnie ceny w porównaniu z "konkurencją" mają ok

Opublikowano
  • Autor

Z każdej sieci do playa mają drożej a i tak dużo ludzi do nich przechodzi :decayed:

Opublikowano

Z każdej sieci do playa mają drożej a i tak dużo ludzi do nich przechodzi :decayed:

coś musi w tym być :naughty: (ceny) :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Z każdej sieci do playa mają drożej a i tak dużo ludzi do nich przechodzi :decayed:

coś mus w tym być :naughty: (ceny) :wink4:

:good:
Opublikowano

mam play dopiero 2 lata i nigdy nie miałem problemów z zasięgiem :blink:

nawet 1.5 roku korzystałem z internetu, zawsze miałem fajny zasięg, a latałem z nim sporo

druga sprawa to orange, byłem tam 6 lat i kolejny raz mi dawali to samo co nowemu klientowi, więc ich olałem

Opublikowano

virus01: a jak byś miał wymienić wady tych HTC?

Co do HD2 to interesuje mnie głównie szybkość działania smartfonu i płynne przeglądanie neta. A jak z jakością obudowy, rysowaniem wyświetlacza, baterią? Jak działa dotyk w porównaniu do jakiś tańszych samsungów?

Opublikowano

virus01: a jak byś miał wymienić wady tych HTC?

Co do HD2 to interesuje mnie głównie szybkość działania smartfonu i płynne przeglądanie neta. A jak z jakością obudowy, rysowaniem wyświetlacza, baterią? Jak działa dotyk w porównaniu do jakiś tańszych samsungów?

Hd2 jest szybki i to bardzo a net działa prawie jak na laptopie, dotyk jest bardzo czuły reaguje na najmniejsze muśnięcie :wink4:. Z baterią jest tak że jeśli korzystasz cały czas z WI-FI to ponad dzień ale jeśli sporadycznie to 3dni spokojnie wytrzyma. Co do obudowy to e52 nokia wytrzymała mi 6 miesięcy i klawiatura się wytarła na rogach tak samo wyświetlacz się porysował, a HD2 mam już 15miesięcy i jest jak nowy na wyświetlaczu nie ma ani jednej ryski i obudowa w idealnym stanie. Wykonanie tego telefonu jest na 6 z + jeszcze nie miałem takiego odpornego na ścieranie telefonu :decayed:

Jak chcesz porównać dotyk do taniego samsunga to nie da się porównać, bo w samsungu trzeba używać młotka a w HD2 reaguje po minimalnym muśnięciu. Jedz do jakiegoś sklepu i zobacz sobie jak działa dotyk to będziesz zaskoczony jak bardzo czuły ma HD2

Opublikowano

virus01: a jak byś miał wymienić wady tych HTC?

Co do HD2 to interesuje mnie głównie szybkość działania smartfonu i płynne przeglądanie neta. A jak z jakością obudowy, rysowaniem wyświetlacza, baterią? Jak działa dotyk w porównaniu do jakiś tańszych samsungów?

Hd2 jest szybki i to bardzo a net działa prawie jak na laptopie, dotyk jest bardzo czuły reaguje na najmniejsze muśnięcie :wink4:. Z baterią jest tak że jeśli korzystasz cały czas z WI-FI to ponad dzień ale jeśli sporadycznie to 3dni spokojnie wytrzyma. Co do obudowy to e52 nokia wytrzymała mi 6 miesięcy i klawiatura się wytarła na rogach tak samo wyświetlacz się porysował, a HD2 mam już 15miesięcy i jest jak nowy na wyświetlaczu nie ma ani jednej ryski i obudowa w idealnym stanie. Wykonanie tego telefonu jest na 6 z + jeszcze nie miałem takiego odpornego na ścieranie telefonu :decayed:

Jak chcesz porównać dotyk do taniego samsunga to nie da się porównać, bo w samsungu trzeba używać młotka a w HD2 reaguje po minimalnym muśnięciu. Jedz do jakiegoś sklepu i zobacz sobie jak działa dotyk to będziesz zaskoczony jak bardzo czuły ma HD2

Sam mam e52 od pół roku i póki co stan jest b. dobry a skoro mówisz, że HD2 jest lepiej wykonana to nie mam już więcej pytań na ten temat :naughty:

Klikałem trochę po różnych, tańszych Samsungach i ten dotyk to tak jak mówisz młotkiem.. Muszę się zorientować gdzie w okolicy mogę obejrzeć i po dotykać hd2. Od dawna miałem ochotę na HTC jednak ten dotyk mnie odrzucał..

Opublikowano

wszystkie nowe HTC mają ekrany pojemnościowe i dotyk jest super przetestuj sam będziesz zaskoczony :decayed:

Opublikowano

Poczytałem nieco i już jestem prawie zdecydowany na tego HD2. Wiele pozytywnych opinii na temat szybkości i możliwości tego telefonu. Bateria przy niezbyt wymagającym użytkowaniu go daje radę przez parę dni..

Dzięki za informacje! :hi:

Opublikowano

Bedzie na tego HD2 wrzucac Androida? Bo imo tylko w takim przypadku ten zakup ma sens. WM jest systemem rownie archaicznym jak Symbian.

Opublikowano

Bedzie na tego HD2 wrzucac Androida? Bo imo tylko w takim przypadku ten zakup ma sens. WM jest systemem rownie archaicznym jak Symbian.

3 duże plusy Androida względem WM to? Pytam poważnie z czym tak dobry jest Android?

Opublikowano

Nieporownywalnie lepszy, robiony pod katem obslugi palcem interface (a nie tylko ratujaca nieco sprawe nakladka od HTC), rozwijajacy sie system i ciagle rosnaca (a i tak juz olbrzymia) liczba uzytkownikow, co przeklada sie np na to, ze w ogole da sie Androida na HD2 wrzucic ;)

Z reszta, nie ma co przekonywac. Wez do reki HD2 (WM) i tej samej wielkosci Desire HD (Android) i sam ocen.

Opublikowano

Nieporownywalnie lepszy, robiony pod katem obslugi palcem interface (a nie tylko ratujaca nieco sprawe nakladka od HTC), rozwijajacy sie system i ciagle rosnaca (a i tak juz olbrzymia) liczba uzytkownikow, co przeklada sie np na to, ze w ogole da sie Androida na HD2 wrzucic ;)

Z reszta, nie ma co przekonywac. Wez do reki HD2 (WM) i tej samej wielkosci Desire HD (Android) i sam ocen.

Tylko cena też jest już odpowiednio wyższa(dużo wyższa) więc musi być lepszy. Jest sens tyle dopłacać do teoretycznie lepszego aparatu i Androida 2.2?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.