Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie


topor

Rekomendowane odpowiedzi

to stalówka z merca czy mi się wydaje ?

to zapas z Merca, w ori jest chyba czarna w każdym razie fela jest fajna

mówimy o tym samym zdjęciu ?? :blink:

ASA revolution JH8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASA revolution JH8

no mi się akurat wydaję że nie, chociaż może mam słabe, oko raczej tak jak vario pisze, stalowy zapas z merca.. chociaż..

dobra, zwracam honor.. tam faktycznie na ramieniu jest napis "ASA" o ile dobrze widzę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę porównać ale popierwsze to ten zapas to nie stalowy a alu i wzór mega podobny, mam S500kę w rodzinie i taka fajna czarna zapasowa fela jest dokładnie taka 5cio ramienna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę porównać ale popierwsze to ten zapas to nie stalowy a alu i wzór mega podobny, mam S500kę w rodzinie i taka fajna czarna zapasowa fela jest dokładnie taka 5cio ramienna

wzór jest podobny ale tak jak Michał piszę to jest ASA revolution JH8 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

fajne koło w rozsądnej kasie, szkoda że w PL ciężko dostępne...[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:03_________________________________________________BTW slepy masz więcej fotek tego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW slepy masz więcej fotek tego auta?

niet, jak coś znajdę to podrzucę :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:10_________________________________________________A moze wersja na bogato :naughty:

attachment.php?attachmentid=52540&d=1275139309[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:14_________________________________________________attachment.php?attachmentid=52544&d=1275139328[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:15_________________________________________________attachment.php?attachmentid=52543&d=1275139324[br]Dopisany: 04 Luty 2011, 23:15_________________________________________________attachment.php?attachmentid=52546&d=1275139347

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w IE ani Chrome nie wyświetla fotek

no to nie wiem, mi na operze normalnie działają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te Asa srednie, i zapas z merca raczej tez i jest to chyba 16" jezeli sie nie mylę, do mnie wlecą albo nudne Avusy, felgi z DTM'a :) albo daj Boze Oz'y... w nast tyg bede sie juz za kolami rozgladał ale w sumie mozecie pokazac jescze kilka ciekawych opcji;p

Slepy.. tamtych fot nie moge oblookac :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy.. tamtych fot nie moge oblookac :confused4:

muszę je wrzucić na ImageShacka, bo trzeba być zalogowanym aby je obczić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy.. tamtych fot nie moge oblookac :confused4:

muszę je wrzucić na ImageShacka, bo trzeba być zalogowanym aby je obczić :wink4:

no to dawaj dawaj;)

pierwszy mod-> wleciała gałka od S4 bo na tego kutasa juz patzrec nie moglem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...