Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki ubezpieczyciel najlepszy ?


Rekomendowane odpowiedzi

W Avivie wcisnęli mi kit że przy kupnie samochodu przejmujemy pełen pakiet taki jaki kupiliśmy z samochodem, nie dajcie się nabrać straciłem 10 m-cy AC, assistance i inne, zostało tylko OC, niestety nie udało mi się im tego udowodnić bo stwierdzili,że tylko niektóre rozmowy są nagrywane,

Nic nie straciłeś, bo nie było co. Z samochodem przechodzi tylko i wyłącznie OC.

Wątpię, aby sprzedawca zgodził się, abyś jeździł jeszcze 10 miesięcy na jego polisie AC (zniżkach) - de facto musiałbyś jeździć jego samochodem, a dopiero pod koniec polisy napisać nową umowę kupna-sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że albo pracują tam osoby nie kompetentne albo zwyczajnie oszukują wabiąc bezlitośnie ludzi którzy się na tym nie znają. Wystarczyło powiedzieć - Przechodzi tylko OC a tak byłem pewien, że jest inaczej a było inaczej. To chyba nie jest uczciwe podejście do klienta, druga sprawa sprzedający sam kazał mi się dowiedzieć bo jak stwierdził szkoda marnować prawie rok AC, a tak coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że albo pracują tam osoby nie kompetentne albo zwyczajnie oszukują wabiąc bezlitośnie ludzi którzy się na tym nie znają. Wystarczyło powiedzieć - Przechodzi tylko OC a tak byłem pewien, że jest inaczej a było inaczej. To chyba nie jest uczciwe podejście do klienta, druga sprawa sprzedający sam kazał mi się dowiedzieć bo jak stwierdził szkoda marnować prawie rok AC, a tak coś wymyślimy.

Życie...

On nic nie stracił - dostanie zwrot kasy za niewykorzystany czas AC. A jeśli wypowiedziałeś też jego OC, to także zwrot za OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z doświadczenia odradzam Hestię i Avivę. Polecić za to mogę ze spokojem Link4.

Ja mam pakiet w Hesti - wszystko od mieszkania, psa az po samochod.

Za OC 3.0 place 400 zl/rok, AC za rok pelne max opcje-65000 wartosc z recaro, navi - doslownie wszystko opisane w umowie 3200

Jesli chodzi o wyplacalnosc to niewiem, w ubieglym roku robilem bezgotowkowo w salonie COOO - 5 letnie audi A4 bez problemu.

Mysle ze nie warto oceniac firmy ubezp po jednej sytuacji, kazda sprawa jest inna i kto madry ten walczy o swoje.

Tak sie sklada ze jest sporo naciagaczy a ubezp walcza z tym jak moga bo przeciez prawo im w tym nie pomaga - handel kradzionymi czesciami, gieldy, zlomowane czesci z Niemiec itp.

No i na koniec, wole sprawdzone ubezp jesli chodzi o AC a nie jakies Linki, comerciale, mtu itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Avivie wcisnęli mi kit że przy kupnie samochodu przejmujemy pełen pakiet taki jaki kupiliśmy z samochodem, nie dajcie się nabrać straciłem 10 m-cy AC, assistance i inne, zostało tylko OC, niestety nie udało mi się im tego udowodnić bo stwierdzili,że tylko niektóre rozmowy są nagrywane, w hesti bardzo nie miła obsługa, niesłowni i w ogóle do d...., doprosić się niczego nie można, na telefon wydałem gromadę kasy a i tak nic nie załatwiłem. Aha Link4, bezproblemowa obsługa, rzeczowi ludzi, przede wszystkim kompetentni czego reszcie w/w brakuje.

W zapisach OWU jest wyraźnie napisane, że AC rozwiązuje się z momentem sprzedaży samochodu lub jeśli ustalono inaczej i ubezpieczalnia wyraziła zgodę przechodzi na kupującego

Ja pana Pikusia nie lubię więc mogę się z Tobą zgodzić że ich nie polecam :decayed:

Co do Hestii to może faktycznie trafiłeś na kogoś niekompetentnego, ale i tak wolę ich niż Link4, zresztą oni i tak wchodzą właśnie w sprzedaż przez agentów, bo sprzedaż directowa wbrew Twojej opinii nie spowodowała że klienci wiedzą co kupują, wręcz przeciwnie o czym świadczy najwięcej skarg na Link4 do Rzecznika Ubezpieczonych :wink4:

http://www.rp.pl/artykul/181784,613242-Nie-zawsze-wiemy--co-kupilismy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytskie firmy na oc sa ok, ja mam w pzu i jest ok, zobacz sobie MTU, jest tanio

ALE MTU (ubezpieczenia na poczcie ) nie polecam!!!! niska składka ale w razie wypadku żenujący poziom ta firma reprezentuje

miałem szkode z kolesiem co miał w MTU i powiem szczerze jestem zadowolony;)

byłem w warsztacie powiedzieli mi za naprawe 200zł, rzeczoznawca wycenił szkode na 1100zł (kasa po 10 dniach do reki) a uszkodzony miałem zderzak tylny, tj. zdrapany i pekniety lakier, a w kosztorysie wymiana na nowy zderzak, nowe 2 slizgi + lakierowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...