Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Moja A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wreszcie się zebrałem i zrobiłem kilka fotek :) Niedługo zrobię też jakieś fotki wnętrza Z wyposażenia elektryka i klima jest :)

W aucie na razie nic nie zmieniałem, ale mam pewne plany. Między innymi felgi 17", xenon, ciemne szybki i cipowanko :kox: (w planach ok 130 KM) No chyba, że zmienie wcześniej auto ;) Proszę o komentarze :hi:

audi32xo5.jpg

audiva9.jpg

audi7aw6.jpg

audi9hd3.jpg

audi6hj0.jpg

autkahc5.jpg

Opublikowano

Super autko i fajny kolorek koniecznie zapodaj fotki jak zakończysz zmiany

zapowiadaja sie ciekawie . :kox:

Opublikowano

wlasnie.. lakier pierwsza klasa... życze udanych przeróbek... oczywiscie informuj nas na bierząco o postępach

Opublikowano

ładniutka... :thumbup:

zmiany bardzo obiecujące...

pokazuj fotki na bieżąco... :thumbup:

Opublikowano

Ladne autko pochwal sie jak dokonasz zmian.. Lampki na pierwszy rzut bym zmienil..

NBA - :afro:

(usun numery rejestracyjne) :)

Opublikowano

No to czekamy na zmiany... :oklaski:

Opublikowano

Ogólnie ładna . Kolor taki mi sie podoba ale w bardziej intensywnym odcieniu :kox:

Opublikowano

ale terenowe a4 ;D

jak dla mnie pierwszy mod to powinna byc gleba i fele

potem dopiero chip szybki i swiatla ;)

fajny kolor no i wiadomo avant w dieslu to jest to :oklaski:

Opublikowano

fajna fajna! nawet taka sama jak moja tylko jakos wyzej stoi! :decayed:

nie szalej na zuzlu bo lakier porysujesz :tongue4:.

zmien te oznaczenia na klapie bo ludzi w blad wprowadzasz!

czekamy na zdj wnetrza!

Pozdrawiam StoRK

Opublikowano

Poza tym piszesz ze to AHU 90 konne, a znaczek z tylu mowi co innego. Jak masz na wlepce..? :chytry:

Opublikowano

No no fajna furka ta rejestracja mi sie podoba NBA.... :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Co do gleby to na razie nie no chyba że zrobią drogi w moich okolicach :rant: Felgi po zimie;) Zresztą zobaczy się jak to wszystko wyjdzie. O wszelkich zmianach będę informował :) A co do silnika to jest to AHU 90 KM , a znaczek ma pomalowany :) Niby miał jakiś chip robiony w niemcach ale nie wiem czy to prawda. Ja w to nie wierze :decayed: Trzeba bedzie to sprawdzić :)[br]Dopisany: 23 Październik 2007, 18:14 _________________________________________________Ma sie ponad 190 cm to i rejestracja pasi :P Tamta beemka z ostatniego zdjęcia to też moja 3,5 l, 211 KM :kox:

Opublikowano

No super jest :thumbup:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Xenon już jest założony :kox: Niedługo wrzucę jakieś fotki :)

Opublikowano

Autko oki.Parę drobnych zmian i będzie super :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.