Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pytanie o światła przeciwmgielne


DarekZuro123

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie dzisiaj "dowiedziałem" jak wymieniałem zarówke od postojowych że mam nawet żarówki w reflektorach przeciwmgielne tylko na desce żadnego wyłącznika:) a juz sie miałem zabierac za montowanie dodatkowych.Proponuję sprawdzic -niestety po kabelkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma okablowania bo wtedy we wtyczkach sa inaczej rozmieszczone piny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dołączę się w mojej a4 mam w przednich lampach fabryczne światła przeciwmgłowe czy mogę ich używać jako światła do jazdy dziennej co prawda muszą być włączone światła postojowe a z tym się wiąże to że z tyły też się świecą- żadna oszczędność więc pomyślałem że można by tak zrobić że przednie przeciwmgłowe służyły by do jazdy dziennej i po włączeniu tych świateł tylko by one świeciły bez tyłu co o tym myślicie czy nie warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dołączę się w mojej a4 mam w przednich lampach fabryczne światła przeciwmgłowe czy mogę ich używać jako światła do jazdy dziennej co prawda muszą być włączone światła postojowe a z tym się wiąże to że z tyły też się świecą- żadna oszczędność więc pomyślałem że można by tak zrobić że przednie przeciwmgłowe służyły by do jazdy dziennej i po włączeniu tych świateł tylko by one świeciły bez tyłu co o tym myślicie czy nie warto?

Sorry za bezpośredniość ale idź zrób jeszcze raz kurs na prawo jazdy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt że nie wolno na przeciwmgłowych w dzień-chociaż faktycznie tego nie widać bo żarówki są w jednym kloszu i w dzień wyglądają jak światła mijania-to nie ma to nie najmniejszego sensu-bo tych parę watów z tyłu mniej-co za oszczędność?? -jeśli już na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...