Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam schematu - ale to bardzo proste:

pin:

1. masa

2. audio

3. TX - nadawanie

4. RX - odbiór

Głośnik dodatkowy - Nokia HFS-12 - najlepszy jak dla mnie

jest zamontowany w miejscu gdzie jest oryginalnie od zestawu głośnomóiącego, czyli dalej za radiem - słychać świetnie

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moje rozwiązanie:

image.jpg

przedłużacz gniazda mikrofonowego wyprowadzony z tyłu radia i wtedy mik jest tutaj:

image.jpg

ramię od jakiejś nawi zaadoptowane do uchwytu magnetycznego do mikrofonu

image.jpg

w sumie jedyne miejsce na dziurę w błotniku w sedanie - tam jest podwójna blacha

image.jpg

image.jpg

Ładna robota :good:

Pełny profesjonalizm jestem pełen podziwu za montaż,a tak na marginesie nie bawisz się w dalekie łączności ? :notworthy:

Opublikowano

Bez przesady :) ale dzięki :hi:, pokazałem to w celu ew. podpowiedzi

Co do DX - czasami tak, ale nie z tego sprzętu :) i na innych pasmach

Opublikowano

Bez przesady :) ale dzięki :hi:, pokazałem to w celu ew. podpowiedzi

Co do DX - czasami tak, ale nie z tego sprzętu :) i na innych pasmach

A DX-na jakim radiu

Opublikowano

A np. na Kenwoodzie TS-870

Opublikowano

Witam

Chłopaki co myślicie o tym nowym presidencie teddym: http://allegro.pl/cb-radio-president-teddy-asc-i1980008408.html

Zastanawiam się nad jego kupnem. Jaką antene tak około 100 cm polecacie ?

Pozdrawiam

tom

Opublikowano

Radio ma wszystko co jest najbardziej potrzebne, bez zbędnych bajerów. Powinno być ok. Ja mam swojego Presidenta już pięć lat i zero problemów. Co do anteny to rozejrzyj się za czymś markowym, bo z tymi podróbkami różnie bywa.

A może coś takiego

http://allegro.pl/cb-radio-stabo-xm3001e-gratis-auto-hi-fi-w-wa-i1984095324.html

Ori president tylko nazwa zmieniona bo starsza seria, tak jak pisałem mam takie już pięć lat.

Opublikowano

Nie zmieniona nazwa bo starsza seria, tyko STABO to President robiony na rynek niemiecki.

Seria 2 się skończyła, a zostało im sporo Stabo, więc President Polska wysycha na rynek Polski Stabo.

Z anten ok metra:

Sirio Silver 90 mag

Sirio Omega 27 mag

Sirio AS-100 - trochę gorzej się stroi

Kupuj tylko oryginały - mają na pręcie ant. zdrapkę do sprawdzienia oryginalności!

Opublikowano

Radio ma wszystko co jest najbardziej potrzebne, bez zbędnych bajerów. Powinno być ok. Ja mam swojego Presidenta już pięć lat i zero problemów. Co do anteny to rozejrzyj się za czymś markowym, bo z tymi podróbkami różnie bywa.

A może coś takiego

http://allegro.pl/cb-radio-stabo-xm3001e-gratis-auto-hi-fi-w-wa-i1984095324.html

Ori president tylko nazwa zmieniona bo starsza seria, tak jak pisałem mam takie już pięć lat.

Czyli mam rozumieć że to Stabo to prawie jak president ? A jak działa w nim ten ACS ? Na to stabo gwarancja troszkę mniejsza.

Opublikowano

Czyli mam rozumieć że to Stabo to prawie jak president ?

tak, STABO=PRESIDENT

Opublikowano

Nie myśl o gwarancji jak kupujesz z Allegro, np. w serii III Presidenta - przeczytaj punkt 7 gwarancji - no comment!

ASC w serii 2 chodzi bardzo kiepsko, dobiero w serii III jest zupełnie inne.

Po co ci Stabo - kup Unidena!

Opublikowano

jak rozpoznać którą serię presidenta trzymam w rękach??

Opublikowano

nie da się nie rozpoznać - jest napisane - Johnny III, Harry III,

poza tym najnowsza seria III na ciekłokrystaliczny pomarańczowy wyświetlacz i całkowicie inny design w porónaniu do poprzednich - mówię tu o Teddy, Tommy, Truman

Opublikowano

A co z Walkerem??

Opublikowano

starsze rozwiązanie, nie ma następcy, ale zacny sprzęt, niestety ASC stare rozwiązanie

Opublikowano

sprzęt zacny, ale to asc może pieprzyć całą przyjemność :disgust:

Opublikowano

Nie myśl o gwarancji jak kupujesz z Allegro, np. w serii III Presidenta - przeczytaj punkt 7 gwarancji - no comment!

ASC w serii 2 chodzi bardzo kiepsko, dobiero w serii III jest zupełnie inne.

Po co ci Stabo - kup Unidena!

Chciałem właśnie z ASC ale to podobno troszkę kiszka ? A co Uniden jest lepszy od taniego presidenta czy tego stabo ?

Opublikowano

poczytaj, szkoda się powtarzać

Opublikowano

moje rozwiązanie:

image.jpg

przedłużacz gniazda mikrofonowego wyprowadzony z tyłu radia i wtedy mik jest tutaj:

image.jpg

ramię od jakiejś nawi zaadoptowane do uchwytu magnetycznego do mikrofonu

image.jpg

w sumie jedyne miejsce na dziurę w błotniku w sedanie - tam jest podwójna blacha

image.jpg

image.jpg

rzeczywiście anteny od CB mamy w tym samym miejscu,podwójna blacha rzeczywiście jest w tym miejscu ale polak potrafi :evil:
Opublikowano

tak tylko przypomnę, że miałeś mi foty przesłać ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.