Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Passat 2.0 BMP Opinie


mateo_81

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy ja mam przebieg 156 tys i tez jest wszystko ok jak padnie mi zabierak to w tedy go bede robil a tak to smigam trzeba wiedziec ze silnik to mozemy sami uszkodzic bo jak zapali sie nam kontrolka o braku cisnienia to trzeba sie zatrzymac od razu to sie nic nie stanie a tak po zatym ile kosztuje taka naprawa i ile ona trwa

podobno zestaw naprawczy kosztuje coś z 5000 tyś zł.

Ale warto jest przerobić i mnieć święty spokuj.

Mi jak padnie napęd pompy to wtedy będę się martwił,a puki co to śmigam i go nie oszczędzam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Jak widać z opisu to mamy tu do czynienia z motorem potencjalnie dobrym, po usunięciu paru wad. Jeśli już padł i się zatarł to w jego miejsce pasuje P&P motor BMM z Golfa V i pochodnych (bez wałków).

Jeśli nadal żyje to wywalić wałki stosując graty od BMM i usunąć DPF. Mamy wówczas 1.9 TDI PD powiększony do 2.0 z czujnikiem wału w uszczelniaczu. W sumie to najlepszy 2.0 TDI w Passacie B6.

Masz rację kolego,ale po przeróbce 2.0TDI w Audi też będziemy mnieli wtedy bardzo dobry silnik,nie tylko Passata trzeba chwalić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co można włożyć P&P w zamian BMP ---> BMM ... i co jeszcze (chodzi o passata B6)

Edytowane przez witek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...