Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak zrobic xenon


teetime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W jakis sposob zabrac sie do zrobienia ksenonu ze zwyklych halogenow? Co kupic i ile to bedzie wynosilo wszystko?

Pozdro

Masz soczewki i chyba lepiej będzie kupić xenony od A4 niż bawić się w drutowanie :) Za 1500 masz kompletne lampy z przetwornicami i żarówkami.Niektóre firmy przyjmują w rozliczeniu stare lampy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz jakas firme w lbn ktora sie tym by zajela? AAA i gdzie jest jakis salon do chip tunningu? (rowniez w lbn)

Co do xenonów i chipka rozmawiaj z kolegą Alanem :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=48 , On mi dłubnął auto , a wynik masz u mnie w podpisie.Dla Klubu A4 są dobre ceny :wink: Ewentulanie zadzwoń i powiedz , że jesteś odemnie 602669936

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest bardziej skomplikowany. Zrobic to jedno a zrobic zeby to mialo rece i nogi oraz zeby bylo legalne to 2 sprawa. Nie wiem jak u Ciebie to wyglada, u mnie trzeba byloby zamontowac lampy, prztwornice, spryskiwacze, czujniki obciazenia samochodu i jakis bajer zeby podlaczyc do kopmutera.Koszt kosmos :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest bardziej skomplikowany. Zrobic to jedno a zrobic zeby to mialo rece i nogi oraz zeby bylo legalne to 2 sprawa. Nie wiem jak u Ciebie to wyglada, u mnie trzeba byloby zamontowac lampy, prztwornice, spryskiwacze, czujniki obciazenia samochodu i jakis bajer zeby podlaczyc do kopmutera.Koszt kosmos :/

zapraszam kolege do newbie i do poczytania regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...