Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Nie działa ABS


terrorbps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z ABSem a mianowicie,ostatnio były wymieniane tarcze i klocki tył,i od tej pory pali sie kontrolka ABS i owy ABS nie działa,co mogło sie staĆ,czujnik,czy możliwe, że mechanik coś uszkodził :angry:z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie czujnik został naruszony i ma złą odległośc od koronki

albo przewód jest odłączony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze takie pytanko mam,ponieważ mam Audi od niedawna i jest troszke roboty przy niej chciałem zapytaĆ co jest przyczyną tego oto zjawiska ,że jak troche dłużej przeciągne ją na biegu to ciągnie i nagle traci moc i ledwo jedzie(ale nie zawsze tak jest)przepływomież do wymiany :mysli:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 19:46_________________________________________________Dzięki Wielkie za pomoc,podepne jeszcze pod VAGa i posprawdzam czujnik i przewody :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zrobic diagnostyke i logi

prwdopodobnie masz przeładownie

kierownice sie zapiekły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,jak zgasze i zapale to wraca moc i jest ok(słyszałem ,że może to byĆ przez filtr paliwa),ale jak kierownice się zapiekły bo nie kumam(sorki ,że takie pytanie zadałem ale nie znam się na tym :embarrassed:) :kox: z góry dzięki za wyrozumiałośĆ i pomoc[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:04_________________________________________________Już wiem co to za kierownice :kox:chodzi o turbo,całkiem możliwe bo autko kupiłem od ojca a on za bardzo go nie przepalał,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ABS,zajrzyj do czujników,a najlepiej tak jak pisali wyżej zapnij VAGa i bedziesz wiedział który dokładnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,PEREZ1 pytałeś czy jak zgasze i zapale to czy wraca moc,tak wraca i jest ok,przeciągne na biegu i łapie muła i wtedy dam do końca gaz i ledwo jedzie,wcale się nie zbiera tak jak powinna

ewidentne przeładowanie,ale VAG i logi prawdę powiedzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie od razu do wymiany :wink4: może wystarczy wyczyścić turbawke. Ale bez logów to tylko wróżby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na temat Vaga i logów poczytaj sobie w dziale Diagnostyka Vag tam masz wszystko ładnie pięknie opisane co trzeba jak robić. Co do kosztów - to najtaniej cie wyjdzie jak kupisz sobie kabelek a jak masz smyka do elektroniki to możesz sobie nawet sam w wersji na com zrobić. Nie będziesz musiał z byle pierdołą jeździć po elektrykach cudakach którzy nie dość że cię skroją to jeszcze głupot ci naopowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadaj się z kolegami z regionu,napewno któryś ma kabel i pomoże :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,dzięki koledzy :drinks:coś podołam,widziałem dzisiaj znajomego który kiedyś robił mi 80tke u mnie w mieście,teraz przenieśli warsztat ale mówił żebym podjechał to podepnie i zobaczy co jest nie tak,jeszcze raz dzięki,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...