Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem ze złamanym mocowaniem zderzaka tylnego. Proszę o pomoc.


kamilj21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kolega dzisiaj chciał pożyczyć tatusiowi swoją niunie. Niestety tatuś jak wyjeżdżał z garażu to zarył tylnym zderzakiem tzn. tą osłoną pod zderzakiem z lewej strony dalej niż rura w coś. (kolega mówi, że mało nie zemdlał jak to widział :tongue4:). I ułamało się coś. Nie wiem jak to nazwać (mocowanie zderzaka), ale dodam fotkę i spróbuje wytłumaczyć (fotka nie moja, wykorzystałem fotkę z innego wątku, ponieważ było za ciemno na robienie). Urwała się część tego co jest zaznaczone na żółto (mniej więcej poniżej niebieskiej kreski) i odpadło razem ze śrubką. Problem w tym jak to się nazywa? I czy można to dokupić samo/pojedyńcze? Kumpel nie wie co ma zrobić bo teraz tam będzie leciał śnieg...Z góry dzięki i pozdrawiam!

zderzakz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak plastik pospawać? Skleić?

poszukaj u siebie w terenie zakładu spawanie plastików i do dzieła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do ASO i dowiedz się ile kosztuje.

Tylko nie wiem czy to występuje samo ( jako część).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałeś o spawaniu plastików :wallbash: jest wiele firm które to robią masz internet to szukaj :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pierwsze słysze o spawaniu plastiku :tongue4: Raczej w okolicy kolegi nie ma nic... A nie dokupi tego samego? Oglądałem na allegro to albo zderzaki bez tego albo nadkola bez tego...Nigdzie na to nie natrafiłem...

http://www.autotune.pl/index_service.php?category=132&province=1&name=Serwisy+samochodowe+dolno%9Cl%B9skie

Moze coś znajdziesz koło siebie z tym spawaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...