Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak zwiększyc moc w 1.9 Di 55 kW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam !! jak juz wiecie, mam A4 w dieslu i tylko 75 koników, od kilku osób dowiedziałem się ze mozna wyciągnąć z tego motorka 110 KM. Nie znam sie na tym, nie wiem jak to sie robi (jakies chipy sie wstawia?) czy to jest zdrowe dla silnika wyciskac z niego więcej niz dała fabryka ?? prosze o jakies wsakzówki i ile wynosi takie podrasowanie silnika. PEACE :wink:

Opublikowano

Witam

Naturalnie można zwiększyć moc i moment bezpiecznie dla silnika zakładając, że jest on w dobrym stanie, nie ma wielkiego przebiegu i, że zrobi to ktoś z głową. Myśle, że samym chipem ciężko będzie Ci osiągnąć te 110KM.

Wskazówki zrób to u fachowców i nie oszczędzaj na tym, chyba VTG było by najlepszym rozwiązaniem. Ceny od 1400 do 2300 mniej więcej w zależności od zakładu.

Dwa linki o Twoim silniczku:

KLIK1

KLIK2

Opublikowano
witam !! jak juz wiecie, mam A4 w dieslu i tylko 75 koników, od kilku osób dowiedziałem się ze mozna wyciągnąć z tego motorka 110 KM. Nie znam sie na tym, nie wiem jak to sie robi (jakies chipy sie wstawia?) czy to jest zdrowe dla silnika wyciskac z niego więcej niz dała fabryka ?? prosze o jakies wsakzówki i ile wynosi takie podrasowanie silnika. PEACE :wink:

jak to sie robi...wyciaga się komputer z samochodu puszka plastikowa po prawej stronie,nastepnie otwiera komputer, zgrywa seryjny program,modyfikuje i wgrywa do komputera.nic nie trzeba wstawiac ważne aby modyfikacj dokonac u profesjonalisty

najbliżej masz do najlepszego specjalisty od tdi www.tdi-tuning.pl Mastersa

Opublikowano
Myśle, że samym chipem ciężko będzie Ci osiągnąć te 110KM.

a ja mysle ze bezproblemowo... 8)

ponizej wykres seria & program :P

Opublikowano

No cóż jestem pod wrażeniem ale mimo wszytsko wydaje mi się, że dane z wykresu są zbyt optymistyczne jak na sam program. Z drugiej strony nie znam tego silnika więc wszystko możliwe.

Opublikowano

Wejdz na stronke www.ttc.pl i tam masz numer do bardzo fajnych chłopaków :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja mam z kolei mały dylemat mam 1.9 tdi 110 km i niewiem czy autko z 96 roku jest jeszcze sens chiptuningowac też bym chciał mieć te 145 km czy ile tam się da wycisnąć .

Opublikowano
ja mam z kolei mały dylemat mam 1.9 tdi 110 km i niewiem czy autko z 96 roku jest jeszcze sens chiptuningowac też bym chciał mieć te 145 km czy ile tam się da wycisnąć .

przyjedz do mnie zrobimy diagnoze,i bedzie wiadomo zawsze można dlubnac delikatnie

Opublikowano

rozumię ale chciałbym ogólnie coś dowiedzieć się na temat chiptuningu w tdi

Opublikowano

a co konkretnie?

Opublikowano

no ceny moc spalanie czy stary silnik wytrzyma jaką diagnoze robi się przed instalacją oprogramowania

Opublikowano

moc ze 110 samy programem srednio 140km,spalanie przy spokojnej jezdzie do 0,5 litra mniej przy sportowej do 0,5 wiecej,jesli ktos dba o silnik to wytrzyma,sprawdza sie:wtryski,turbine,przeplywomierz i jeszcze kilka rzeczy,dobrze zmierzyc moc na rolkach

pozdrawiam

Opublikowano

A jak z ceną?? Jaka jest minimalna stawka tego chiptuningu??

Opublikowano

takie rzeczy to na pw

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

cześć mam takien autko jak ty i mam pytanko czy one mają turbinkę bo różne opinje słyszałem

Opublikowano
cześć mam takien autko jak ty i mam pytanko czy one mają turbinkę bo różne opinje słyszałem

Mają turbine

Opublikowano

adam10, a to sam nie mogles zajrzec pod maske :?:

Czy nie znasz sie i nie wiesz jak wyglada :?:

Opublikowano
cześć mam takien autko jak ty i mam pytanko czy one mają turbinkę bo różne opinje słyszałem

Mają. To normalne TDI, tyle że turbinka słabiej dmucha ... silnik typowo obliczony na milion km ... :wink:

Opublikowano
cześć mam takien autko jak ty i mam pytanko czy one mają turbinkę bo różne opinje słyszałem

Mają. To normalne TDI, tyle że turbinka słabiej dmucha ... silnik typowo obliczony na milion km ... :wink:

wtryski tez maja inne ....

chyba bardziej ekonomicznego TDI nie dało sie wpakowac do A4 .... :roll:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.