Treść opublikowana przez adam10
-
[B5 AFB] Wahacze - temat rzeka:)
Witam panowie padła góra mechanik poleca delphi czy ktoś już to montował u siebie ?
-
[ALL B5] Oznaczenie bezpieczników
dzięki sprawdzę :th:
-
[ALL B5] Oznaczenie bezpieczników
Witam Panowie nagle padło mi oświetlenie przy lusterku oraz lampki bezpieczeństwa w drzwiach i bagażnik.Czy za to jest odpowiedzialny jakiś bezpiecznik, jak tak to jaki numer czy czujnik. Instrukcję mam po belgijsku a na klapie od bezpieczników nie ma oznaczeń.
-
[B5 AJM] przekaźnik oświetlenia wewnętrznego
witam mam podobny problem. Przestały palić się lampki ostrzegawcze w drzwiach oraz światło przy lusterku.Jeżeli to bezpiecznik to który to numer a jak czujnik to gdzie on się znajduje.
-
[B5 AFB] Nie świecą lampki w drzwiach i w nogach... jaka przyczyna?
witam mam podobny problem ostatnio zauważyłem brak oświetlenia drzwi oraz w środku. Instrukcja jest w języku belgijskim więc nie wiem który bezpiecznik za to odpowiada.A jak to czujnik padł to jak to sprawdzić?
-
Brak podświetlenia pokręteł nawiewu i ogrzewania.Jak naprawić?
chciałbym zapytać jak zdemontować gałki nawiewu i ogrzewania bo padło podświetlenie. czy trzeba rozbierać całą konsolę uzupełnij profil !! - alv Temat poprawiony [cayenne]
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
chciałbym spytać te1200 komplet Febi to wszystkie wahacze czy np sama góra czy np dół bo słyszałem o najmniejszej cenie całego zawieszenia ok 2500
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
a skąd wiadomo które wahacze zmieniać górne czy dolne bo mechanicy to by chcieli wszystko razem, słyszałem też od znajomego że przyczyną takich stuków mogą być gumy łączące te gnaty czy to prawda
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
moje audi di1,9 przyjechało z belgi i chyba będę musiał zmienić przód tak mi się wydaje co polecicie aby szybko nie padło
-
[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?
ja mam tylko 75 koni ale po 2000 obrotów fajnie się wkręca ale po niżej to straszny mół
-
Jak zwiększyc moc w 1.9 Di 55 kW
cześć mam takien autko jak ty i mam pytanko czy one mają turbinkę bo różne opinje słyszałem
-
oznaczenie di
cześć mam pytanie. czy a4 DI 75 koni posiada turbinę bo nie mogę znależć odpowiedzi