-
[B5 AFN] SWAP Czy da się założyć skrzynię manualną 6 biegową zamiast manualnej 5
wymienial wymienial.. a wiec w skrocie co nie pasuje - łapy obydwie i kołyska co do rozrusznika i sprzegla to powinno pasowac ale tego nie wiem na 100 bo ja wraz ze skrzynia wymienilem silnik na PD i musialem znalesc inny rozrusznik bo inne kolo zamachowe. Poza tym rodzai skrzyn 6 biegowych jest wiele - głownie roznią sie przelozeniami.\ uzupełnij profil
-
Jak zwiększyc moc w 1.9 Di 55 kW
a ja mysle ze bezproblemowo... 8) ponizej wykres seria & program
-
MAGNETYRER - ktos posiada ?
tak jak Koledzy piszą szkoda marnowac $$$ na takie wynalazki co to nic nie dadza pozytecznego... Proponuje zaczac od virusa ktorym osiagniesz ~130PS i na jakis czas Ci wystarczy.. bo to wciaga strasznie 8)
-
Wentylator w AHU
napewno masz visco i dobrze ze sie kreci, bo tak musi
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
tak tak AFF to tylko 75KM i jest strasznym "mułem" na serii oczywiscie na pocieszenie to jest to to samo co AHU tylko sie rożni softem na jeszcze wieksze pocieszenie to bez problemu mozna zrobic z tego AFN-a i nie tylko 8) jeden plus a moze i minus to to ze zapewne masz w nim krotka skrzynie i v-max to 190km/h i niestety taki oszczedny nie bedzie w trasie aczkolwiek po miescie sie przydaja krotkie przelożenia
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Motul silnik ciszej pracuje, kulturalniej...
gin
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta