Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten tył co dałeś jest z b7 nie będzie pasował

ten spoiler do przodu może być tylko trzeba zderzak przerobić bo góra s-line jest trochę inna

tu masz co i jak

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper

Opublikowano
  • Autor

swietna stronka z porównaniem wiekszosći dostepnych rozwiazań

http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/FAQ_Appearance.html[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 22:53_________________________________________________Zastanawiam się jakim kosztem mozna by było zrobic takiego moda B6 ? i czy komuś udało sie zrobic to jak najmniejszym kosztem moze bysie ktos pochwalił :)

Opublikowano

ale jakiego moda?

Opublikowano

za 500zł można ogarnąć jak się części znajdzie..+ malowanie :)

Opublikowano

całego s-line? chyba nie bardzo :decayed:

Opublikowano

chodzi o przód :)

Opublikowano

no tak mi się wydaje

A więc tak

-Przód 500zł pod warunkiem że kupisz dokładkę i wyrezasz zderzak górny bo cały to około 1100zł

-tył 800zł

-listwy na drzwi s-line 600zł, s4 900zł

+ malowanie 300zł element,4 listwy można by liczyć jako jeden element

Opublikowano
  • Autor

Panowie a widział ktoś może b6 w takim kolorze co mój ładnie zrobiną taki swoisty przaykład / motywator :) ,wzór do naśladowania ;)

bo w porównaniu do kolrystyki innych aut to jakos ten mój grant mizernie wypada... :/

Opublikowano

Ja mam granatowe B7 i nie jest źle będzie podobnie jak na czarnym czyli :good:

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 21:43_________________________________________________tu masz temat z takim kolorem jak twoja fele i spoilerek a jak dodasz jeszcze pakiet s-line to już całkiem :kox: :kox: :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7251.0;highlight=granatowy

Opublikowano

kolor masz jak u mnie :wink4:

tak wygladała seria

obraz004o.th.jpg

a tu nowe koło i gleba

numer6.th.jpg

ja bym chrom na twoim miejscu zostawił... do granatu pasuje... a tak to bedzie ponury granatowy( ten kolor i tak kiepsko wyglada) ale jak to mówia kolorem sie nie jedzi

Opublikowano
  • Autor

Oki chrom zostaje :) kwestia reszty ... spoiler dośc ciekawie wyglada choc i bez neigo tył b6 misie podoba :) . felgi duzo robią wiec chyba bedize trzweba sprobowac te sprzedać co mam i poszuakć czegos ...

no iczekam na fotki mego kolorku z np pakietem sline lub od S4 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.