Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Forza Motorsport 4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No to graty za nową M5 :naughty:

Opublikowano

Jak mają porównywać z GT5 to czemu nie dadzą M5 E60 takiej samej jak w GT5 :?:

Za pierwszym razem jak oglądałem 1 kółko to nie poznałem że jedzie po Nurburgring GP/F :blink: Dziwne pochylenia zakrętów albo taka kamera sprawiły że kminiłem co to za tor hehe

Zastanawia mnie jak już mówimy o kamerze ze środka czy tak samo małe liczniki t.j wskazówka od paliwa czy temperatura chłodzenia będą się ruszały czy będzie ubywało paliwo, w GT5 stoją w miejscu :decayed:

Tutaj lookałem też się nie ruszały ale to była za krótka jazda by coś stwierdzić :mysli:

Jednakże bardzo mi się spodobał środek nowej M5, a zwłaszcza kierownica (przyciski, wytłoczenia na kierownicy) bardzo bogate detale :)

Opublikowano

Jak mają porównywać z GT5 to czemu nie dadzą M5 E60 takiej samej jak w GT5 :?:

marketing zią ;) - nowa M5 bedzie na okladce FM4 i dlatego tylko z nia pokazuja filmiki pierwsze... stad takie porownania robia ludzie, bo nie maja przeciez innego materialu z FM4.

tego toru N GP/F to chyba w FM3 nie bylo :mysli:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jaram sie :naughty:

pojawila sie jakas pierwsza czesciowa lista aut

Opublikowano
  • Autor
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Opublikowano

2 Września będę miał szkolenie z Microsoftu i możliwość pogrania w Forze 4, zobaczymy czy dobre to to, jeśli się spodoba to kupuje Xklocka :evil:

Opublikowano
  • Autor

No to zbieraj już kaskę na Xklocka :naughty::kox:

Opublikowano

Najpierw spróbuję wygrać w pewnym konkursie :naughty::decayed:

Opublikowano

2 Września będę miał szkolenie z Microsoftu i możliwość pogrania w Forze 4, zobaczymy czy dobre to to, jeśli się spodoba to kupuje Xklocka :evil:

pytanie co oni tam pokaza... mam nadzieje, ze nie jakies demo - mnie rok temu demo totalnie rozczarowalo, zupelnie mnie gra nie zajarala... ale potem po fali za***istych opinii kupilem fulla i wsiaklem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Michał... mówisz o 4? :mysli:

Opublikowano

Nie, o 3-jce oczywiscie. Tylko moze mi sie lata pomylily :D

Opublikowano

eh, to juz wiem, ze nie zrobie 1000G, bo nie mam kinecta :decayed:

ciekawe jak beda wygladaly rozrywki w sezonie... bo w FM3 przeszedlem chyba 4 sezony, na 5 utknalem z nudow...[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 10:10_________________________________________________nie bedzie nic a nic z Porsche :kwasny: j**ane EA musialo zgarnac licencje dla siebie.

Opublikowano
  • Autor

RUFy zdaje się miały być :mysli: nie to samo co Prosiaki ale zawsez coś...

Opublikowano

Dokładnie, RUF będzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.