Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Forza Motorsport 4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ma być drift, jedzie jak po lodzie :shocked:

Arcade :facepalm:

uj wie co tam koles mial powlaczana podczas tego

no i cos malo dymu :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie jak tam FM4, już minęło pół miesiąca, jak wrażenia :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

nikt nic nie piszę bo pewnie....c**jnią trąca :decayed:

:polew:

Opublikowano

nikt nic nie piszę bo pewnie....c**jnią trąca :decayed:

:polew:

uj wie :polew:

Musze znaleźć jakąś recenzję vs GT5 chętnie poczytam :kox:

Opublikowano

nikt nic nie piszę bo pewnie....c**jnią trąca :decayed:

:polew:

uj wie :polew:

Musze znaleźć jakąś recenzję vs GT5 chętnie poczytam :kox:

przeciez takich recenzji jest w c**j

Opublikowano

przeciez takich recenzji jest w c**j

Nie szukałem :wink4:

:good:

Opublikowano
  • Autor

Jestem w połowie 10 sezonu, gra mi się świetnie :decayed:

Opublikowano

a ja od prawie 2 tygodni nie tykalem, bo bylem poza PL :naughty:

Opublikowano

nie chce się ktoś pozbyć forzy 3?

Opublikowano
  • Autor

Sezon 10 za mną :beach: Chory pomysł zrobili z tym skrobaniem się do 50 poziomu zbieżności z producentem (mam dopiero 19 w Audi) :strzal: podobnie jak z zakupami Ferrarek :thumbdown: No ale nic, trzeba rzeźbić dalej :kox:

Opublikowano

Sezon 10 za mną :beach: Chory pomysł zrobili z tym skrobaniem się do 50 poziomu zbieżności z producentem (mam dopiero 19 w Audi) :strzal: podobnie jak z zakupami Ferrarek :thumbdown: No ale nic, trzeba rzeźbić dalej :kox:

ano... ja chyba nawet nie zabieram sie za to.

szkoda czasu :) moze kiedys samo wpadnie.

Opublikowano
  • Autor

Zapowiadali, że grindowanie do 50lvl zbieżności może zając nawet 24 miechy :decayed: teraz będę walczył z listą zawodów (long way), zobaczymy ile mi po tym zostanie... :mysli:

20111025215459.jpg - szkoda że nie moje :disgust:

Opublikowano

ale z calym szacunkiem bonus za 50lvl to jakas kpina, 150000KR? :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Co level masz nagrodę w CR, po 50lvl kierowcy masz też >100.000 CR

Opublikowano

no wiem, ze co lvl jest nagroda, ale jak juz osiagasz ten 50-ty, to mogloby byc cos "ekstra", a nie "tylko" 150 tysi :)

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie będzie to ostatnia rzecz jaką się zdobędzie w FM4 więc co to za różnica :decayed:

Opublikowano

ale wez pod uwage, ze trzeba w pyte kasy zebrac zeby kupic wszystkie ferrarki.

to tez nie bedzie proste...

Opublikowano
  • Autor

Ano fchooj :kwasny: można też popożyczać auta ziomkom by zdobyć achie :gwizdanie: lub polować na aukcjach :read:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie chce kupic xklocka od kumpla zeby sobie pograc w Forze 4...martwi mnie to, ze ona jest przerobiona, a chce grac po sieci. Czy jak kupie oryginalna Forze to bedzie smigac online czy lipa?

Opublikowano

Przerobiona konsola może zostać zbanowana i nie będziesz miał dostępu do Xbox live czyli nici z grania po sieci.

Nawet oryginalna gra tutaj nie pomoże.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.