Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Uszkodzony czytnik karty SD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję, że wybrałem dobry dział. Mam pewien problem. Pewnego razu do jednego z czytników kart SD włożyłem kartę, która okazała się pęknięta na brzegu i gdy ją wyjmowałem jej kawałek ukruszył się w środku slotu i został na jego końcu. Teraz gdy próbuję włożyć kartę do środka, system widzi ją ale nie działa ten zacisk, który blokuje kartę w slocie. Ten kawałek karty SD został na końcu i nie mogę go w żaden znany mi sposób usunąć. Próbowałem odkurzacza i delikatnie podwadzać, ale nie chcę uszkodzić czytnika. Jest jakiś sposób na wydostanie tego ze środka poza oddaniem do serwisu i płaceniem miliona złotych za taką głupotę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wziąłem do ręki ten kawałek radia by to sobie oglądnąć.

Najlepiej było by rozebrać radio i od tyłu slotu szpilką próbować to delikatnie wypchnąć.

Walka od przodu slotu jest dość ryzykowna można uszkodzić pola stykowe na końcu slotu i będzie pełen klops. Ewentualnie możesz spróbować wsunąć taśmę izolacyjna złożoną na pól, klejem na zewnątrz może się akurat przyklei ten nieszczęsny kawałek karty i wyjdzie, ale obawiam się o te styki jak taśma się do nich przyklei to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...