Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z]moje a4 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do_dodania.jpg

110110104953.jpg

110110105019.jpg

sddddxc.jpg

hmmm typowa 90 :) ale po małym zabiegu daje radę :)

felgi 15 :) tylko dlatego że autko dużo spędza na trasie(autostrady czeskie,słowackie,austriackie i heh "polskie")

brak jakis tam sportowych dodatków czy czegoś tam.. bo kocham je w oryginale :):hi:

Auto dla mnie ma być zawsze gotowe do jazdy, i na bieżąco serwisowane. dla mnie takie cos jak "zrobi się później" nie istnieje :)

no to dopowiem troszkę :D

co do autka to nie ma w nim żadnych modyfikacji oprócz jednej .. ale to mojej małej tajemnicy :)

wyposażenie :

el.lusterka

el.szyby

el.szyberdach

immobiliser

autoalarm ((funkcja samo zbrojenia, funkcja domykania szyb, funkcja straszaka)

wspomaganie

ABS

Radio JVC

nagłośnienie blaupunkt gtx

1.9 TDI :D heheh

no i właściciel :):cool1:

pomimo ładnego rocznika:D lakier nadal ten sam :)

plany? może kiedyś b8 :))

Opublikowano

Kolor ciekawy :good: W silniku coś grzebałeś?

Opublikowano

Ładnie się prezentuje, można golić się do maski :gwizdanie: , nie planujesz np. malowania klamek i lusterek w kolorze nadwozia ?? Koszt niewielki a radochy co nie miara :good:

Opublikowano

Ladny kolorek pozdrawiam :good:

Opublikowano

Niezła, wiadomo kierunek na biało by się przydał np ten na błotniku, chlapacze z tyłu zdjąć bo trochę nie pasują i tył lampy na polift i byłby miód.

Pokaż wnętrze autka :)

I szerokości !

Opublikowano

Ładnie się prezentuje, można golić się do maski :gwizdanie: , nie planujesz np. malowania klamek i lusterek w kolorze nadwozia ?? Koszt niewielki a radochy co nie miara :good:

popieram pomysl kolegi , u siebie tak wlasnie zrobilem klamki i lusterka w kolor,naprawde ladnie sie prezentuje :>
Opublikowano

niezła ale lampy na przód też pasowałyby scalone co prawda troszkę roboty ale za to efekt.. :naughty:

Opublikowano

Ładne autko- ale może opisz coś autko-zdjęcia środka itp. za dziurę w dachu :good:

Opublikowano

Fajny kolorek, widać , że zadbana :good: :good: :good:

Bezawaryjności :good:

Opublikowano
  • Autor

Fajny kolorek, widać , że zadbana :good: :good: :good:

Bezawaryjności :good:

Wzajemnie:) i szerokiej drogi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.