Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Brak obiegu cieczy chłodzącej


sebik26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem ze jest juz sporo watkow na ten temat ale w zadnym nie ma odpowiedzi na moj problem.Otoz jada z wieksza predkoscia silnik sie grzeje.Temperatura wskakuje na ponad 100 i zabiera ogrzewanie ze srodka samochodu.Termostat wymieniany 2 razy przed zalozeniem sprawdzany w goracej wodzie.Chlodnica nie zasyfiona sprawdzane.Pompa ma 12tys.Nie mam pojecia co moze byc nie tak.Waz pod chlodnica jest caly czas zimny.Dodam ze mam audi 1.9tdi 110k.98r.

Prosze o pomoc bo rece opadaja. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.ogrzewanie w aucie masz?po jezdzie gdy sie silnik nagrzeje gorny waz od chlodnicy ktory biegnie do silnika jest twardy czy miekki i czy termostat jest prawidlowo zalozony?czy ubywa plynu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze trefna pompa i ukrecił sie wirnik. Jesli nie ma obiegu to albo pompa albo termostat.

W zasyfioną chlodnice nie wierze, to nie żuk ani stary ursus zeby sie takie szopki działy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat zakladany u mechanika.Raczej dobrze.Ogrzewanie na postoju mam ale jak pocisne na kanale 49 temp.dochodzi do 100.i nie mam wtedy ogrzewania.Weze nie sa twarde.Olej czysty(czarny)i go nie przybywa.Ale z tego co sie dowiedzialem to i tak moze byc uszcelka.Ie wiem glupawki dostaje :wallbash:

Plyn lekko wyrzuca jak sie zagotuje.Ale tylko deczko pod minimum i na tym poziomie zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do chodniczki wchodzą dwa przewody ten po lewej jest z małą dziurką zdejmij lekko zacisk na rozgrzanym silniku jak będzie walić płynem pod ciśnienie To masz rąbniętą uszczelkę pod głowicą Płynu nie musi dużo ubywać wystarczy że raz na miesiąc dolewałeś trochę płynu Bo pójdzie w parę Po prostu go spali To są pierwsze efekty Temperatura szybko rośnie słabe ogrzewanie Już to miałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...