Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] BRAK podświetlenia: klimy, przeciwmgielnych, ogrzewanie tylnej szyby


wrzosu

Rekomendowane odpowiedzi

odpaliłem autko, zapachniało spalenizną. brak podświetlenia zauważyłem dopiero po paru godzinach. funkcje działają, wiec wiązki uznaje za dobre. brakuje samego podświetlenia. bezpieczniki oczywiście ok. jaki przekaźnik odpowiada za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podświetlenie innych rzeczy działa? Np. lampka ta u góry? Sprawdź dokładnie bezpieczniki nr 3, 14, 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, zaczęło się dziać po silnym mrozie i kilku dniach roztopów. Chciałem odpalić samochód żeby oskrobać szyby, odpalił normalnie, jednak kiedy wsiadłem do samochodu nie było podświetlenia zegarów, nie działały wskaźniki obrotów poziomu paliwa i wszystkie inne, działały tylko kontrolki sygnalizujące długie lub krótkie światła itp, nie było podświetlenia całej deski rozdzielczej oprócz wyświetlacza klimatronika. Zgasiłem silnik, jeszcze raz zapaliłem i po kilku sekundach sam zgasł. Na drugi dzień odpalił normalnie ale podświetlenia deski i informacji na zegarach bral. Słychać jakieś cykanie, nie wiem czy to przekaźnik czy co, ide właśnie sprawdzić bezpieczniki, proszę o info jeżeli ktoś rozwiązał taki problem.[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 13:09_________________________________________________Nie wiem czy problem się sam rozwiązał, ale wyjęłem wszystkie bezpieczniki, podrapałem styki, i wszystko wróciło do normy... Może od mrozu zaśniedziało coś. I centralny zamek wrócił do normy bo też wariował... Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bezpieczniki okej są. przetrę jeszcze wszystkie styki i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę zmartwić, po kilku godzinach problem znów powrócił... Teraz po świętach nie moge sie dobić do żadnego elektronika samochodowego bo są kolejki. Problem ten sam, brak podświetlenia zegarów, obrotomierz stoi w miejscu czasem wskazówka dziwnie tyka, nie ma żadnych wskazań na temat temp oleju płynu i ładowania, komputer też sie nie świeci. Ale jak wyjme 1, 3, 13, 14 bezpiecznik to moge odpalić kilka razy, i znów po jakimś czasie wszystko sie sypie... Jade zaraz do znajomego mechanika, może on coś pomoże. no chyba ze już nie odpale audinki...[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 12:38_________________________________________________najprawdopodobniej to i tak wina styków tylko ze chyba pod maską przy kompie... jak będe wiedział na 100% to dam znać które kable i gdzie szukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze sie żeby nie zaczynać nowego tematu,pewnego dnia jadąc wpadłem w dziure na ulicy i coś zaczeło smierdzieć jakby sie paliło coś koło zegarów i nagle przestało działać mi poświetlenie zegarów i przycisków na konsoli,wszystkie bezpieczniki całe,może to przekaźnik jakiś padł? który jest za to odpowiedzialny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...