Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Zjarałem sonde?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyscilem wtyczki przy przegrodzie i po podlaczeniu wszystkiego pokazalo sie

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 907 551 D

Component: 2.7l V6/5VT 0002

Coding: 05711

Shop #: WSC 06325

5 Faults Found:

16538 - Oxygen (Lambda) Sensor B2 S1: No Activity

P0154 - 35-10 - - - Intermittent

16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit

P0130 - 35-10 - - - Intermittent

17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean

P1128 - 35-00 - -

17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean

P1136 - 35-00 - -

16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low

P0102 - 35-10 - - - Intermittent

auto na jalowym trzesie delikatnie i jak dodaje gazu to przerywa

zjaralem sonde? :wallbash:

Opublikowano

czyscilem wtyczki przy przegrodzie i po podlaczeniu wszystkiego pokazalo sie

Address 01 -------------------------------------------------------

Controller: 8D0 907 551 D

Component: 2.7l V6/5VT 0002

Coding: 05711

Shop #: WSC 06325

5 Faults Found:

16538 - Oxygen (Lambda) Sensor B2 S1: No Activity

P0154 - 35-10 - - - Intermittent

16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit

P0130 - 35-10 - - - Intermittent

17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean

P1128 - 35-00 - -

17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean

P1136 - 35-00 - -

16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low

P0102 - 35-10 - - - Intermittent

auto na jalowym trzesie delikatnie i jak dodaje gazu to przerywa

zjaralem sonde? :wallbash:

A nie dają się te błędy wykasować ?

Posprawdzaj jeszcze raz te wtyczki

Opublikowano
  • Autor

skasowalem przed chwila ale dalej trzesie buda na jalowym, jutro sie przejade to zobacze co sie bedzie dzialo

sprobuje jeszcze raz styki w benzynie ekstrakcyjnej wymyc bo uzylem jakiegos spraju do stykow

Opublikowano

jak dla mnie to coś na wtryskach,ew z układem ciśnienia paliwa,bo za uboga mieszanka jest-przynajmniej tak pokazują błędy,błędy sondy-sporadyczne-przy uziemionej kompletnie sondzie -wyskoczy check :mysli:

oczywiście mogę się mylic :mysli: ale może wrto sprawdzic

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj sprawdzilem i wywala blad ze nie widzi sondy (no signal chyba)

na vagu (engine, kanal 1) pokazuje ze jedna pracuje +25% a druga 0.0% albo na minusie leci caly czas.

Bledy wtryskow dzisiaj sie nie pojawily. obstawiam ze jak nie dziala sonda to zalewa lewa strone, stad te bledy

wyczyscilem wtyczki i dalej to samo, jeszcze moze mi sie uda podlaczyc woltomierz i zobaczyc co sie dzieje ale pewnie sie zjarala suka :wallbash:

Opublikowano

Sprawdz kolego bezpiecznik od sondy chyba nr 21 sterowanie silnikiem ... miałem cos podobnego ,kable od sondy sie zlutowały od temperatury i zwarcie poszło ;/

Opublikowano
  • Autor

Sprawdz kolego bezpiecznik od sondy chyba nr 21 sterowanie silnikiem ... miałem cos podobnego ,kable od sondy sie zlutowały od temperatury i zwarcie poszło ;/

zawsze zapominam o najprostszych rzeczach, dzieki :good:

przeciez od tego sa bezpieczniki zeby nie palic wszystkiego

teraz odczuwam spalanie, wskazowka leci w oczach :blink:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 15:58_________________________________________________a czy sonda ma bezpiecznik :mysli:

bo ja nie znalazlem takiego

Opublikowano

Są bezpieczniki oznaczone jako "sterowanie silnikiem" ( 29, 32 ,34 ), przypuszczam że obwód zasilania sondy jest którymś z nich zabezpieczony ... masz jeszcze błąd z LMM ?

Opublikowano

tzn nie wiem czy ma ale jak miałem kable zlutowane z sobą to mi ten bezpiecznik poszedł ;/ nie pamiętam jaki chyba 21 lub 29

Opublikowano
  • Autor

21 to ksenon z tego co pamietam

masz jeszcze błąd z LMM ?

?

Opublikowano

masz jeszcze błąd z LMM ?

?

LMM - Luftmassenmesser

lub MAF - Mass Airflow Sensor :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj nie sprawdzalem bo bateria mi w lapku padla ale wczoraj tylko NO SIGNAL

Opublikowano

chodzi o ten błąd z przepływki

16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low

P0102 - 35-10 - - - Intermittent

Opublikowano
  • Autor

wlasnie nie wiem, jutro sprawdze z rana jak bede do pracy jechal

wczesniej zadnego z tych bledow nie bylo, dopiero po odpieciu tych wtyczek j**anych :rant:

Opublikowano

wczesniej zadnego z tych bledow nie bylo, dopiero po odpieciu tych wtyczek j**anych :rant:

Jest takie powiedzenie "jak jeździ to w tym nie grzeb" :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem i sam sie wkurwiam teraz na siebie :wallbash:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:12_________________________________________________No i dzisiaj sprawdzilem i zostaja te

16538 - Oxygen (Lambda) Sensor B2 S1: No Activity

P0154 - 35-10 - - - Intermittent

17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean

P1128 - 35-00 - -

17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean

P1136 - 35-00 - -

Opublikowano

no to chyba sonda już została-może podmień ,zanim kupisz i będzie wiadomo na 100% :wink4:

Opublikowano

Czy bledy wystepowaly przed czyszczeniem?

Moze jak grzebales poluzowales/uszkodziles jakas gumowa rure i zasysa "lewe" powietrze, dlatego mieszanka za uboga.

Przede wszystkim nalezaloby sonde wymienic i zobaczyc czy nadal sa te dwa pozostale bledy.

Opublikowano
  • Autor

Czy bledy wystepowaly przed czyszczeniem?

Moze jak grzebales poluzowales/uszkodziles jakas gumowa rure i zasysa "lewe" powietrze, dlatego mieszanka za uboga.

Przede wszystkim nalezaloby sonde wymienic i zobaczyc czy nadal sa te dwa pozostale bledy.

nie, nic nie bylo

zobacze czy siegnie kabel zeby prawa podpiac we wtyczke lewej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.