Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Sofcik u mistrza Roggala:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Ja wczoraj zostałem szczęśliwym właścicielem zawirusowanej audiczki u mistrza Roggala :):) Powrót z warszawki ciężki bo warunki pogodowe lipne ale przegoniłem go parę razy pięknie się zbiera :):). Jeden minus mistrzu powiedział że sprzęgło od samego dołu powinno brać a u mnie 1/4 pewnie będzie trzeba w przyszłości mieniać:) albo zrobić update techniki jazdy :):) aż chce się jechać w trasę. A propo spalania dzisiaj podczas jazdy do pracy miłe zaskoczenie nie wiem jaka będzie różnica na baku ale przy tych warunkach wcześniej komputer pokazywał mi 8-9 litrów dzisiaj dojechałem do pracy a tu patrze 7 :kox: no bosko:):)

Pozdrawiam wszystkich:D:D

darqp.jpg

Opublikowano

bonusik ładny :good:

po programie też ładnie :)

Opublikowano

Zdrowizna i ładny przyrost. Gratki. :good:

Opublikowano

Spoko ten program. Ladne kreski. Wlasnie sie rozgladam za AWXem i tez zamierzam od razu go zremapować. Wiesz moze jakie doladowanie zostało zadane turbinie?

Opublikowano

pewnie powyzej 1,5 bara,

Opublikowano

pewnie powyzej 1,5 bara,

Eeee sadzisz ze Witek zapodal wiecej jak 2500mbar? Ostatnio slyszalem ze ziomek mial zapodane 2650 na AWXie i wirnik pękł na pół w poprzek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pewnie powyzej 1,5 bara,

Eeee sadzisz ze Witek zapodal wiecej jak 2500mbar? Ostatnio slyszalem ze ziomek mial zapodane 2650 na AWXie i wirnik pękł na pół w poprzek :decayed:

nie wiem nie wiem;) ewentualnie jakbym zrobił logi;) można by było porównać z tym co miałem wczesniej :)

Opublikowano

Sadze ze gdzies tak 1.45 bedzie

Opublikowano

Sadze ze gdzies tak 1.45 bedzie

tez mi sie tak wydaje...

medzik u ciebie jest ponad 1,5bara bo masz slaby egzemplarz :decayed:

Opublikowano
medzik u ciebie jest ponad 1,5bara bo masz slaby egzemplarz decayed

no mało koxu mam podlane :polew:

Opublikowano

a powiedzcie nie jest za duzo Nm np przy 1400 obr? ja mam podobnie i chlopak z forum twierdzi ze przez za duzy moment z dolu rozlecial mi sie dwumas po 4 miesiacach :disgust:

Opublikowano

nie jest ..chyba nie podejrzewasz kolegi Witka o nieznajomość sztuki :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

przeciez przy 1400 jest jak seria.... delikatnie wygładzony :cool1:

Opublikowano

bardzo ładna seria, widać silnik w dobrej kondycji :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gratki wyniku :good:

Nie ciągnij na maxa z dołu , a sprzęgło jeszcze wytrzyma :hi:

Opublikowano

przeciez przy 1400 jest jak seria.... delikatnie wygładzony :cool1:

Pixi przy 1400 ma niewiele ponad 210 Nm a tutaj jest 260 Nm

Opublikowano

oj tam , oj tam :naughty:

:wallbash: Szczerze .......... to nawet nie looknołem na wykres :doh1: :bag::dziura:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

przeciez przy 1400 jest jak seria.... delikatnie wygładzony :cool1:

Pixi przy 1400 ma niewiele ponad 210 Nm a tutaj jest 260 Nm

No to już się fajnie nią podróżuje ;) ?

Opublikowano

pieknie...pozazdrosze sam w cos takigo musze zainwestowac tej wiosny :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.