Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???


Uziel23

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam te drugie firmy PETEX, super sprawa.

potwierdzam, polecam, nie są tanie w porównaniu do innych ale pasują idealnie, no i wyglądają normalnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te drugie firmy PETEX, super sprawa.

potwierdzam, polecam, nie są tanie w porównaniu do innych ale pasują idealnie, no i wyglądają normalnie :good:

Nie przesadzajcie, nie pasują idealnie. Trochę się marszczy przy założeniu na stopery, do tego jak dla mnie za krótka guma kierowcy - w porównaniu do oryginału. Genralnie dają rade i sam takie mam - jednak oryginał jest zdecydowanie ładniejszy i lepiej spasowany.

W b4 podobna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, nie pasują idealnie. Trochę się marszczy przy założeniu na stopery, do tego jak dla mnie za krótka guma kierowcy - w porównaniu do oryginału. Genralnie dają rade i sam takie mam - jednak oryginał jest zdecydowanie ładniejszy i lepiej spasowany.

W b4 podobna sytuacja.

chyba co innego Ci się marszczy :decayed: może u Ciebie coś nie tak jest z podłoga ( składany z 2 :gwizdanie:), bo ja mam te ptexowe i są idealne, i to nie jedna osoba z forum Ci to przyzna dywanik kierowcy nie może być za długi bo byś np nie wysprzęglał do końca bo ci dywanik by blokował :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, nie pasują idealnie. Trochę się marszczy przy założeniu na stopery, do tego jak dla mnie za krótka guma kierowcy - w porównaniu do oryginału. Genralnie dają rade i sam takie mam - jednak oryginał jest zdecydowanie ładniejszy i lepiej spasowany.

W b4 podobna sytuacja.

chyba co innego Ci się marszczy :decayed: może u Ciebie coś nie tak jest z podłoga ( składany z 2 :gwizdanie:), bo ja mam te ptexowe i są idealne, i to nie jedna osoba z forum Ci to przyzna dywanik kierowcy nie może być za długi bo byś np nie wysprzęglał do końca bo ci dywanik by blokował :gwizdanie:

Weź się otrząsnij i następnym razem zastanów się co piszesz. Nie życzę sobie takich chamskich docinek bez uzasadnienia. Samochód nie jeden testowany jesli chodzi o b5, jesli wycinamy pod plastikowe stopery to robi się mała fałda. Można na upartego zniwelować podcinając gume bardziej - po pewnym czasie i samo się układa. Samochód nie składany z dwóch i nie jeden... handlujesz tym że tak się unosisz? :polew: Dywanik kierowcy oryginalny jest dłuższy i da się wysprzęglać, pozostaw swoje mądrości dla siebie jesli nie sprawdzałes a jedynie gdybasz.

Napisałem to tylko i wyłacznie po to, żeby ktoś się nie zdziwił jesli u niego też sie lekko zmarszczy.

Ps. dla Twojej świadomości, dywaniki przekładane do innych b5 -te same i sytuacja identyczna. Mowa o B5 II FL.

Edit, dla potwierdzenia moich słów:

Dywaniki oryginalne (porównaj długość góry od wycięcia na plastyk pod stope):

zdjecie zapożyczone od ogra :naughty:

http://audi.pacula.eu/wp-content/gallery/2009-01-20-audi-a4-wywaniki-gumowe-i-mocowania-zmieniarki-cd/img_0407.jpg

zdjecie z przykladowej aukcji petexów:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-00-dywaniki-gumowe-oryginalne-petex-i1303897970.html

Pomijam kwestie długości tylnych dywaników i podcięcia dywanika pasażera... przez co własnie może się marszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys ktos podawał link do aukcji z dywanikami identycznymi jak ori, nie moge ich teraz znalezc, miałem w zakładkach ale aukcja juz nieaktywna. Wie ktos kto je sprzedaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dywaniki z tej aukcji. Zagadałem z kolesiem i dołożył mi gratis stopery te co się wkręca w podłogę. Na innej aukcji sprzedaje je po 19zł. Czekam teraz na przesyłkę.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1306453459

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dywaniki z tej aukcji. Zagadałem z kolesiem i dołożył mi gratis stopery te co się wkręca w podłogę. Na innej aukcji sprzedaje je po 19zł. Czekam teraz na przesyłkę.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1306453459

mam identyczne kupione jakiś czas temu, dobre wykonanie ( gruba guma) i idealnie leżą będziesz zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimę muszą być gumowe bo inaczej będzie wilgoć w aucie - całe to błoto będzie przesiąkać przez dywaniki - podgumowanie ich niewiele daje.

Krótko mówiąc na wiosnę i lato - materiałowe, a na zimę - gumowe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...