Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Ramiona wycieraczek- problem


symek88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem Z ramionami wycieraczek. Kupilem nowe piora valeo do moich ramion aero i co sie okazalo nie mają

one pewnej czesci/ klipsa w co sie wpina piora. Poprzedni wlascicel przykrecil prowizorycznie piora na śróbki.

A to fotka. Tego elementu wlasnie nie ma go u mnie....

IMG202.jpg

Ma ktos na sprzedaz taka czesc lub czy mozna ja jakos zastapic? Bo w aso powiedzieli ze trzeba cale ramie kupic...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kupić całe ramię to co masz jest uszkodzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kupić całe ramię to co masz jest uszkodzone

dokładnie tylko wymiana całych ramion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ten klips dokupić, już nie pamiętam gdzie ale w ASO razem z tym spoilerkiem :):wink4: trzeba rozszerzyć te dwie blaszki, wepchnąć ją i będzie git :hi:... i poźniej oczywiście je ścisnąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zmieniałem sam klips bo się połamał. Na allegro można nabyć za grosze. Kiedyś widziałem nówki za 45 zł bodajże. Ja kupiłem od kolegi z forum za 10 zł :good: Napisz w odpowiednim dziale - może ktoś będzie miał klipsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ten klips dokupić, już nie pamiętam gdzie ale w ASO razem z tym spoilerkiem trzeba rozszerzyć te dwie blaszki, wepchnąć ją i będzie git ... i poźniej oczywiście je ścisnąć..

Jakim spojlerkiem? napewno mowisz o ramionach aero? Wydaje mi sie ze chodzi ci o te strasze tam był spojlerek i do nich mozna bylo dokupic klips w aso

Ja też zmieniałem sam klips bo się połamał. Na allegro można nabyć za grosze. Kiedyś widziałem nówki za 45 zł bodajże. Ja kupiłem od kolegi z forum za 10 zł :good: Napisz w odpowiednim dziale - może ktoś będzie miał klipsy.

Jakos nie moglem znalesc na allegro;/ moze zle szukam. Wystawie notke w dziale "kupie" moze ktos bedzie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz kupić to: klipwycieraczkib603.jpg

2 zł w ASO kumpel niedawno kupował

lub klips z całym spojlerkiem 36 zł (od srony kierowcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz kupić to: klipwycieraczkib603.jpg

2 zł w ASO kumpel niedawno kupował

lub klips z całym spojlerkiem 36 zł (od srony kierowcy)

Jestes pewien ze to klips do mojego ramienia?? Bo Jak bylem w aso to ten sam obrazek w etce mi pokazywal gosciu i powiedzial ze moje ramie to 6A na obrazku i tylko cale ramie mozna kupiac a to co ty zaznaczyles to powiedziale ze jest to stary model ramienia i do niego mozna dokupic klips

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz ramie 6A to niestety musisz kupić całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...