Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsłuch komórki


sk baton

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mozliwość sprawdzenia swej komóry czy je na podsłuchu?? Prawdo :decayed:pdobnie znam kod.[br]Dopisany: 02 Listopad 2007, 21:00 _________________________________________________Wpis 08 i podnosimy słuchawke jeżeli odezwie się 112 to mamy pluskwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem miałem ostatnio wgrywane nowe oprogramowanie i w numerach alarmowych pojawił się nowy nr 08 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehs bo na świecie są 3 rodzaje numerów alarmowych 112, 911, 08 Niektóre komórki łączą przez wszystkie z policją. Podobno wtedy ma się podsłuch CBA :polew: Ogólnie komórki są programowane tak, żeby nawet bez karty sim, polaczylo przez jeden z numerów ratunkowych z najbliższym centrum kryzysowym obsługującym numer alarmowy :> Hehs do szału mnie zaczynają doprowadzać poważni ludzie na poziomie, którzy zapodają tą plotkę z 08 swoim znajomym :)

BTW 08 jest z tego co pamiętam w Nowej Zelandii i Arabii Saudyjskiej, 911 w wielu Amerykańskich krajach, a 112 przede wszystkim Europa, a to czy po wybraniu 08 z komórki połączymy się z Policją zależy od tego na jaką część świata został przeznaczony tel i jego soft. Najbardziej rozbroił mnie PR Ery, koleś powiedział, że nie istnieją numery dwu cyfrowe, więc to niemożliwe. :P Niestety możliwe ale zależne od producenta telefonu :>

P.S. Jak wiadomo rozmowy są nagrywane, bo to w końcu cyfra, ale jeśli pytanie dotyczy tego, czy tel służy jako podsłuch tzn. nadaje w momencie kiedy leży sobie na stole, najłatwiej sprawdzić kładąc w pobliżu radia bądź TV i popatrzeć przez jakiś czas czy nie śmiga sygnał non stop, co wywołuje fajne fale na TV :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gugas logicznie to brzmi co mowisz wiec ci wierze

a juz myslalem ze mam na podsluchu :decayed:

ale na wszelki wypadek nie gadam juz o morderstwach na linii :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...