Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Moje Granatowe Maleństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:, wczoraj (23.12.2010r) stałem się posiadaczem Audi A4 w sedanie z silnikiem AHU.

Moja wersja jest dość uboga :decayed:, z wypasu ma tylko el. szyby przód, el. lusterka, el. szyber, ABS, CZ i to chyba tyle :)

Na dniach zrobię ładne zdjęcia i postaram się dodać dokładniejszy opis i plany odnośnie A4 :evil:

Przy okazji pozdrawiam i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :)

Opublikowano

to będę pierwszy :> widzę że ten sam silnik co u mnie :naughty: odwdzięczy Ci się spalaniem i bezawaryjnością tylko że trochę mocy mu brakuje :gwizdanie:

czekamy na foty i plany :cool1:

Wesołych :wink4:

Opublikowano

AHU :oklaski:

mocy nie brakuje....jak się spojrzy na spalanie :cool1: trudno znaleźć inne auto które przy tak niskim spalaniu tak sprawnie się odpycha :kox:

Opublikowano

prezent na święta jak się patrzy :naughty: wesołych świąt i wielu tysięcy bezawaryjnej jazdy życzę :hi:

Opublikowano
  • Autor

-makaveli-, Wiesz może czy jak kupie Zegary z FISem (chodzi o komputer pokładowy, spalanie itp.) i podłącze to będzie wszystko działać czy trzeba ingerować w coś jeszcze i ustawiać. Oraz czy z S4 (diesel) podejdą do mojego zwykłego TDI.

Opublikowano

-makaveli-, Wiesz może czy jak kupie Zegary z FISem (chodzi o komputer pokładowy, spalanie itp.) i podłącze to będzie wszystko działać czy trzeba ingerować w coś jeszcze i ustawiać. Oraz czy z S4 (diesel) podejdą do mojego zwykłego TDI.

S4 diesel :polew: :polew: :polew: :polew:

ja odpowiem na Twoje pytanie:

NIE trzeba grzebać i to ostro - wystarczy poszukać na forum :gwizdanie:

Opublikowano

S4 (diesel) podejdą do mojego zwykłego TDI

:facepalm:

Voto szkoda że nie poszukałeś rocznika 97 po I lifcie(modelowo 98) :wink4:

pewnie dużej różnicy w cenie by nie było :cool1:

czekamy na fotki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

S4 diesel :polew: :polew: :polew: :polew:

ja odpowiem na Twoje pytanie:

NIE trzeba grzebać i to ostro - wystarczy poszukać na forum :gwizdanie

Nie czepiajmy się tak słówek, nie trzeba. A jak już zaczniemy się czepiać, to zacznijmy stawiać przecinki, aby nas zrozumiano :naughty:

S4 (diesel) podejdą do mojego zwykłego TDI

:facepalm:

Voto szkoda że nie poszukałeś rocznika 97 po I lifcie(modelowo 98) :wink4:

pewnie dużej różnicy w cenie by nie było :cool1:

czekamy na fotki :naughty:

To można powiedzieć był spontan :) (przemyślany), czyli troszkę pracy mnie czeka :)

To nic podziałamy, podziałamy. Będzie cacy :decayed:

Opublikowano

czyli troszkę pracy mnie czeka :)

To nic podziałamy, podziałamy. Będzie cacy :decayed:

najlepiej prześledzić tematy "starszych"(stażem na forum) kolegów :wink4:

pracy sporo,kasy też niestety :decayed:

jedynie pozostaje życzyć Ci kolego powodzenia :good:

Opublikowano

Zegary z S4 włożysz do zwykłego diesla ( użytkownik) Topor miał takie w swoim starym B5) tylko na pewno wiąże się to z ingerencją w elektronikę etc. Po za tym masz obrotomierz do 7tys obr/ minute a diesla tak wysoko się nie kręci :P

Ja choruje na takie zegarki tylko że w wersji TDI

1373453299_5.jpg

Myślę ze dorwanie takie z pełnym FIsem w wersji TDI graniczy z cudem :) Widziałem kilka wersji z podkreśleniem chromowym pod A4 na klapie z takimi zegarami.

Opublikowano

Ja choruje na takie zegarki tylko że w wersji TDI

1373453299_5.jpg

co za problem wymienić tarcze na białe :naughty:
Opublikowano

jak chorować to już na RSa :kox:

Opublikowano
  • Autor

A takie, bo tu kolega teeree sprzedaje. http://picasaweb.google.com/lh/photo/M6opU5sDi1fnAUAqKCy_bQ?feat=embedwebsite,

Pisząc tego posta wyżej, miałem na myśli te właśnie zegary (moje są do 220, a te do 260 stąd i z wątku wzięło się S4 :gwizdanie:)

Czytałem, troszkę na ten temat i przed kupnem auta, jeśli kupie zegary to czeka mnie tylko walka z pinami i ustawienia przez VAG..?

Opublikowano

też mam 260 na budziku i to jest normalne w I poliftach.to nie jest żadne S4 tylko normalne zegary z "normalnego" diesla :zyzol:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 09:24_________________________________________________

Czytałem, troszkę na ten temat

w takim razie skąd te gafy z zegarami z S4 :?: :naughty:

:tongue4:

Opublikowano

Zegary S4 są wyskalowane chyba do 280km/h :P i maja białe wskazówki :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.