Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Dymi na biało i stracił moc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich mam mały problem z 1.9tdi 130km a mianowicie jakiś czas temu na jakiś czas stacił moc ale wszystko wróciło do normy ale wczoraj znowu się to stało i nic , dymi na biało i niema mocy i podczas dodawania gazu na postoju auto zaraz gaśnie . gdy zdejmiemy taki cienki przewód z zaworu przy turbinie to nie gaśnie tylko wolno wchodzi na obroty tak jak by nie miał siły ale chodzi . z góry dzięki za pomoc .

Pozdrawiam

Opublikowano

Koniecznie sprawdz stan oleju na bagniecie !!!

Jak to turbo padlo to lepiej nie baw sie przegazowki bo bedziesz musial nowego bloku poszukac!

Opublikowano
  • Autor

olej sprawdzałem i jest a co może sie stac z blokiem

Opublikowano

Podepnij vaga sprawdz błędy na silniku i zrób ligi i wrzuć do diagnostyka vag tam siedzą magicy to ci pomogą tak tp tylko można zgadywać

Opublikowano

olej sprawdzałem i jest a co może sie stac z blokiem

możliwe że uszczelniacz w turbo

Opublikowano

olej sprawdzałem i jest a co może sie stac z blokiem

możliwe że uszczelniacz w turbo

na 99% :confused4:

Opublikowano

Maniłem cos podobnego tylko pojechałem kawałek jakieś 10 kilometrów postawiłem samochód pod domem dodałem gazu tak 4,5tys obrotów kilka razy za 3 razem buchnęło czarną sadza masakra po prostu jeszcze 2 razy przegarowałem przejechałem się i nie ten samochód przyspiesza jak szalony nic nie kopci a wcześniej mi się zdążało ze jak na 3 przeciągałem to dymił a teraz nic olej sprawdzałem nic nie ubyło Niewinem, o co chodzi, ale jest ok., ale olej Bendę kontrolował :kox::slina::shocked:

Opublikowano

nie pałuj diesla na luzie

Opublikowano

nie pałuj diesla na luzie

co zrobisz , niektórzy to lubią ... szczególnie po uruchomieniu zimnego silnika :wallbash:

Opublikowano

nie pałuj diesla na luzie

co zrobisz , niektórzy to lubią ... szczególnie po uruchomieniu zimnego silnika :wallbash:

Po 10 kilometrach silnik zimny nie był... Nie żyjcie w takich panikach że diesla nie można przegazować na luzie..

Opublikowano

nie pałuj diesla na luzie

Dlaczego?

Tak z ciekawości pytam.

Opublikowano

Podpinaj pod VAGa choć moim zdaniem tu leży wina w turbince

Opublikowano

Silnik był gorący to znaczy wskazówka stała pionowo, czyli miała 90c a co się stał to Niewinem ze tak buchnęło tom sadza może turbina się zapchała lub cos najważniejsze ze wyzucia to z siebie :slina:

Opublikowano
  • Autor

a czy może to byc zawór egr i czy go sie czyści

Opublikowano

Mam ptanie czy jeżeli faktycznie rozszczelniło się turbo to czy teoretycznie może zdażyć się takie coś jak np: w silniku AFN że silnik poociągnie olej wyżucany przez turbinę i zacznie się nim napędzać az do takich obrotów że trafi wszystko szlak, bo słyszałem opinie że silniki na pompowtryskiwaczach mają jakies zabezpieczenia i że nie powinno się to zdażyć

Opublikowano
  • Autor

teraz wstawialiśmy auto do garażu i pojawiła się kontrolka od oleju taka olejarka i od świateł taka ze strzałkami w górę i w dół

Opublikowano

nie pałuj diesla na luzie

Dlaczego?

Tak z ciekawości pytam.

Nie pałujemy diesla na luzie, bo czasami pasek rozrządu potrafi przeskoczyć.

Był już taki przypadek na forum.

pozdrawiam

Opublikowano

nie pałuj diesla na luzie

Dlaczego?

Tak z ciekawości pytam.

Nie pałujemy diesla na luzie, bo czasami pasek rozrządu potrafi przeskoczyć.

Był już taki przypadek na forum.

pozdrawiam

nie wytłumaczysz tego niektórym , .... poza tym żadnego silnika (nie tylko ON) nie pałuje się na luzie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.