Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] VDO vs MAGNETI MARELLI


ppaziuu

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko ..

kupiłem do siebie licznik z pełnym fisem .. ale zależało mi na tym aby zegarek był cyfrowy a nie analogowy, licznik produkcji VDO ..

dałem do mechaników aby mi zmienili, przy okazji manetki do fis i tempomat,

elektryk powiedział że ORI mam MAGNETI MARELLI i tej samej produkcji musze kupic,

i teraz pytanko czy ma racje czy musze szukac MAGNETI MARELLI czy innego mechanika ? ...

zdjęcia licznika który kupiłem i jest na sprzedaż : : : :

http://img574.imageshack.us/gal.php?g=img2809d.jpg

moim zdaniem, licznik to licznik, podlacza sie .. ustawia sie Vagiem itp itd i dziala ..

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień mechanika! róźnica moze być na dwoch trzech pina max, ale pierwsze słysze zeby w audi dawali licznik tej firmy ORI były tylko VDO, UKNSI i Jagger , jedynie szkoda ze masz te liczniki z wersji USA to moze być trochę zabawy :_)

wg mnie ten magnetik to zamiennik :-) ale niech się wypowie ktoś kto bardziej w poliftach siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pierwsze słysze zeby w audi dawali licznik tej firmy ORI były tylko VDO, UKNSI i Jagger

To pamietaj ze jagera sa tylko tarcze reszta magneti,zreszta sa to najbardziej awaryjne liczniki i z tego co wiem jest tam jakis problem przy wymianie na VDO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień mechanika

oryginalny jaki miałem to MAGNETI MARELLI ale padł ,wymieniłem na VDO i wszystko gra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tez tak miales ..

stary ktory padl .. pol fis .. MM

nowy pelen fis cyfrowy zegarek VDO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padł pół fis MM C cyfrowym zegarkiem ,a wsadziłem też pół fiasa tyle ze VDO z cyfrowym zegarkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja robilem podmiane po padniętym 1/2 fis jeager na fis VDO i nic nie zmieniałem. Jedyne co zrobiłem to przekodowałem licznik z automatu na manual i piny od czujników których nie miałem zwarłem do masy. Różnica w tych dwóch licznikach taka że jeden miał cztery zegary drugi nowy sześć i wszystkie sześć działało bez przeróbek. Aha musisz znać PIN do nowego licznika aby wkodować kluczyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...