Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jakie Car Audio Audi A4 B5 SEDAN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich chciałbym kupić całe nowe CA zaczynając od radia a kończąc na skrzyni... Orginalnie mam głośniki w przednich drzwiach i na tylnym podszybiu.. Chodzi mi o jakieś CA które w miarę ładnie będzie grało i czysto i do tego jakiś fajny basik. Proszę o jakieś propozycje w przystępnej cenie :hi::wink4:

Opublikowano

nowe nie znaczy lepsze i napewno za ta kase co chcesz wydac na nowy sprzet nie kupisz tak "konkretnego" jak za ta sama kase kupilbys uzywki. Jak kchcesz dobrej rady to odezwij sie do naszego klubowicza o ksywie rysiuu. Ja sie zawsze u Niego "ubieram". GG: 1014580 Ma nówka sprzecik jak i sprawdzone uzywki. No i moze zrobi jakis rabacik:)[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 12:46_________________________________________________na przod wladuj jakies 16-stki[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 12:52_________________________________________________tylko okresl sie dokladniej czego sluchasz

Opublikowano

Temat już był kilka razy omawiany na forum wystarczy :szukaj::wink4:

Opublikowano

Z tym ze temat omawiany juz sie nie rozwia a nowy zawsze mozna dowalic cos nowego

Opublikowano
  • Autor

Proszę o jakieś propzycje jakiegoś zestawiku

Opublikowano

Ile masz do wydania na granie??

Opublikowano

w sumie od tego powinieneś zacząć...

Opublikowano
  • Autor

2000 - 2500zł ale najlepiej jak najmniej ;p

Opublikowano

dobre radio, 16cm w drzwi i skrzynka basowa zamknięta w bagażnik (300 rms ) :wink4:

będzie jakość i dobre uderzenie

Opublikowano

dobre radio, 16cm w drzwi i skrzynka basowa zamknięta w bagażnik (300 rms ) :wink4:

będzie jakość i dobre uderzenie

i do tego piecyk chyba i jakiś twitterek, do tego dobre okablowanie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

16 do przodu ?? a wejdą bez przeróbek b o ja myślałem kupić 13 z Hertza

Opublikowano

16 do przodu ?? a wejdą bez przeróbek b o ja myślałem kupić 13 z Hertza

do szesnastek trzeba rezać dystanse, trzynastki bez problemu wraz z pierścieniem dystansowym, który dorzucają gratis w razie zakupu na allegro

Opublikowano

Zapraszam do mnie :naughty:

2500zł z robocizną włącznie:

alpinka 9847r

AS Twister F4-400

PB L-60c

PB S12c

Zestaw drutów do pieca 21mm2

Kable głośnikowe HW

Złożenie wszystkiego do kupy z wytłumieniem i przygotowaniem drzwi pod 16tki

Opublikowano

16 do przodu ?? a wejdą bez przeróbek b o ja myślałem kupić 13 z Hertza

do szesnastek trzeba rezać dystanse, trzynastki bez problemu wraz z pierścieniem dystansowym, który dorzucają gratis w razie zakupu na allegro

należy dodać, że 13 to lipa w porównaniu do 16. jak już się z tym bawić to lepiej wsadzić 16 przy okazji wygłuszyć drzwi :good:

Opublikowano

No właśnie. najlepiej do Rysiuu'lka podjechać albo u Niego sobie poskładać :good:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 23:24_________________________________________________sprzecik

Opublikowano

Zapraszam do mnie :naughty:

2500zł z robocizną włącznie:

alpinka 9847r

AS Twister F4-400

PB L-60c

PB S12c

Zestaw drutów do pieca 21mm2

Kable głośnikowe HW

Złożenie wszystkiego do kupy z wytłumieniem i przygotowaniem drzwi pod 16tki

Ja bym tu wymienił tego s12 bo to straszny muł.

Opublikowano

Zapraszam do mnie :naughty:

2500zł z robocizną włącznie:

alpinka 9847r

AS Twister F4-400

PB L-60c

PB S12c

Zestaw drutów do pieca 21mm2

Kable głośnikowe HW

Złożenie wszystkiego do kupy z wytłumieniem i przygotowaniem drzwi pod 16tki

Ja bym tu wymienił tego s12 bo to straszny muł.

zgadzam się, ja bym wymienił sub na 25cm, ale to zależy głównie od słuchanej muzyki

Opublikowano

np helix P10 albo cos tańszego hertz es-250 ten starszy model

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.