Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] [szyberdach] nie otwiera sie


koniu38

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam problem z szyberdachem, tylko ze u mnie w zadna strone sie nie otwiera, a slychac, ze przekaznik pracuje. Wczoraj pojechalem z tym do serwisu (bo nigdzie nie moglem znalezc nikogo, kto moglby sie tego podjac) i tam powiedzieli, zebym dal sobie z tym spokoj, bo to nieoplacalne... Samo rozebranie podsufitki i dostanie sie do tych mechanizmow kosztuje u nich 500zl + koszty czesci, nie mowiac juz o tym, ze auto trzeba by postawic u nich na min tydzien. I tak tez wczoraj stwierdzilem, że jednak szyberdach nie jest mi aż tak bardzo potrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem...U mnie szyber sam sie otwiera i sam sie zamyka...czasami chcem otworzyc caly a otworzy sie tylko kawalek...nie mam pojecia co to moze byc...niech ktorys z kolegow rzuci jakas podpowiedz... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie samym ASO czlowiek zyje.... do nich warto jechac z naprawami, na ktore isotna jest gwarancja.

przeciez mozna udac sie do dobrego mechanika czy elektryka, ktory ma doswiadczenie z tapicerkami.

miec otwierany dach..... bezcenne.... ;) nie rozumiem jak mozna z niego rezygnowac :no4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spedyt spedyt spedyt

A ja mam inny problem...U mnie szyber sam sie otwiera i sam sie zamyka...czasami chcem otworzyc caly a otworzy sie tylko kawalek...nie mam pojecia co to moze byc...niech ktorys z kolegow rzuci jakas podpowiedz... :notworthy:

mialem to samo otwieral i zamykal sie kiedy chcial ,podczas deszczu itp,przeszlo mu jak rozkrecilem swiatlo w podsufitce i poruszalem kablami ,teraz jest ok,wiec moze to tylko jakies niekontrolowane styki na wlaczniku,moze jakis syf,przeczysc to i zobaczysz-moze pomoze jak u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...