Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJG] Jak włączyć tempomat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Podpowiedzcie mi jak włącza się tempomat w audi a4 b5 avant.mam na manetce takie napisy fix aus ein.jak należy go załączyć.wiem że działa bo kombinowałem i 2 razy jakoś złączyłem i nie wiem jak.Jadę np 70 km/h i jakie czynności powinienem zrobić aby go załączyć.proszę o szczegółowe instrukcje krok po kroku.

Opublikowano

Jedziesz minimum 40km/h, naciskasz fix i tempomat włączony.

Aus, ein dodajesz lub zmniejszasz predkośc.

Tempomat wyłączasz hamulcem i tyle :)

Opublikowano

tempomat wyłacza się również kiedy dodajemy pedałem gazu...wtedy automatycznie tak jak przy naciśneiciu hamulca się wyłacza :good:

Opublikowano
  • Autor

słuchajcie chyba cos kręcicie.fix odejmuje a nie załacza.piszcie konkretnie ok a jak nie wiecie to nie piszcie i nie wprowadzajcie w błąd forumowiczów

ok

Opublikowano

słuchajcie chyba cos kręcicie.fix odejmuje a nie załacza.piszcie konkretnie ok a jak nie wiecie to nie piszcie i nie wprowadzajcie w błąd forumowiczów

ok

Nie kręć sam ;) FIX i załącza i odejmuje ;) Oczywiście trzeba wpierw przycisk na pozycję środkową ustawić zanim fixa się wciśnie (nazwy nie pamiętam)

Opublikowano

AUS-em dodajesz gazu

FIX-em właczasz tempomat i ustalasz prędkosc, równiez zmniejszasz predkosc

tempomat wyłaczasz w trójnasób: gas, hamulec, sprzęgło

Opublikowano

jeśli wciśnie się tylko pedał gazu, przyśpieszy do jakiejś tam prędkości i następnie, nie wciskając sprzęgła ani hamulca, puścimy go to spadnie do ustalonej wcześniej prędkości i będzie ją trzymać, więc gazem raczej się nie wyłącza ;)

Opublikowano
  • Autor

i tu masz kolego racje

[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 10:44_________________________________________________ale powiedzcie mi czy tego fixa trzeba przyczymać z jakims przyciskiem równocześnie czy jak bo 2 razy udało mi sie tempomat załaczyc i sam niewiem jakich klawiszów uzyłem no kołomyja

Opublikowano

Instrukcja do tempomatu

Obraz_097.jpg

Obraz_098.jpg

Opublikowano

AUS-em dodajesz gazu

FIX-em właczasz tempomat i ustalasz prędkosc, równiez zmniejszasz predkosc

tempomat wyłaczasz w trójnasób: gas, hamulec, sprzęgło

można też wywalić bieg bez sprzęgła
Opublikowano

wówczas silnik rozkreci sie do odcinki

a to nie jest zbyt zdrowe dla silnika

Opublikowano

to jest ostateczność :gwizdanie:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

a mamy taka instrukce uzytkowania do małyszówki(B6)??

Opublikowano

a mamy taka instrukce uzytkowania do małyszówki(B6)??

masz na manetce dokładnie opisane

Opublikowano

ja nie mam(jeszcze) :) teści ma. a ja nie potrafię mu tego wytłumaczyć bo nie miałem okazji tego uzytkowac. wole mu dac niech sobie przeczyta i wbije do bani.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.