Treść opublikowana przez jacek27m
-
audi a4 b5 a interfejs elm 327
zamykam temat alm 327 pasuje do wyższych modeli gdzieś od 2001 roku
-
audi a4 b5 a interfejs elm 327
dzięki.Ale tak na prawde to vagiem nie wiem jak sprawdzić działanie sondy lambdy.Chodzi mi o programik którym mogę podejżeć czujniki ich prace i wartości.Kabelek do vag-com moge pożyczyć od kolegi wrazie co.dzięki za odpowiedź
-
audi a4 b5 a interfejs elm 327
Witam Mam pytanie czy interfejs elm 327 podejdzie i będzie wykrywał moją audi z 1998 r.Czy w mojej furce jest złącze diagnostyczne OBD 2.Chcę użyć programu Pcmscan i poprostu chcę wiedzieć czy zobaczy moją furke.dzięki
-
[B5 ARJ] 2.4 V6 - PRZYGOTOWANIE DO INSTALACJI STAG 300
witam.jak ci tyle pali to przyslij mi ustawienia bo moja na trasi epli 12.7 a wmieście 15 skoro twierdzisz że twoja taka oszczędna wrzuc mapy wtrysków od lpg do podgladu.
-
[B5 ALF] Leje się woda do Auta
dzięki sprawdze.maglownica chyba odpada bo koło pedałów mam suchutko. ---------- Post dopisany 24-08-2012 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2011 at 21:41 ---------- koledzy zamykam temat problem rozwiazany.Przyczyna było zbyt niskie zawieszenie.Zmieniłem sprężyny i amorki na 1Ba i gicio.Dzięki
-
[B5 ALF] Leje się woda do Auta
lu-gi czytaj co kto pisze.Napisałem że posprawdzane Przepraszam, po przepiciu byłem wieć nie dowidziałem Jeżeli tylko podczas jazdy to zerknij w nadkole na kabel od ABS'u może tam przy scianie grodziowej coś źle leży, może być jeszcze przez maglownice, też sprawdź Ja jestem laikiem więc powiedz gdzie szukac tego kabla od absu i maglownicy.
-
[B5 ALF] Leje się woda do Auta
nie odpływy klimy ok
-
[B5 ALF] Leje się woda do Auta
lu-gi czytaj co kto pisze.Napisałem że posprawdzane
-
[B5 ALF] Leje się woda do Auta
Witam Mam taki problem że mam mokry dywanik po stronie kierowcy w deszczowe mokre dni. Wymieniłem uszczelkę pod komputerem,uszczelniona została linka do otwierania klapy,odpływy przetkane. Zauważyłem że woda wpada do auta tylko podczas jazdy. Patrzyłem na podnośniku czy nie ma dziury w podłodze i czy są wszystkie korki spustowe i wszystko na mój wzrok ok. Może ktoś z was na forum miał taki problem. A miałbym prośbę do moderatora aby nie wyrzucał mojego wątku do kosza. Jeśli ktoś z was miał taki problem pisać.
-
[ALL B5] Wymiana sprężyn
tak o same sprężyny czy będą tylne pasować napisałem ci wiadomość na priwa[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 22:24_________________________________________________ chcę podnieśc troszke na zawieche 1ba co o tym sądzisz
-
[ALL B5] Wymiana sprężyn
moze ktoś z was sie orientuje jaki jest nr standardowej zawiechy do avanta 2.4 165 ps .A może ktos wie czy podejdą springi od Qattro od do zwykłej oski.
-
[B5 ALF] Problem z woda nie mam juz siły
skoro jak słońce jest sucho to jka ma tu role nagrzewnica szyberdachu nie posiadam rurka od spryskiwaczy sprawdzona
-
Ile pali Wam gazu?
no maoja 2.4 na trasie do 12 l miasto 13,7 ale jak mam około 1,5 km do pracy to potrafi nawet do 18 pociagnąc.martwiło mnie t o i sprawdziłem.jezdziłem 100km po mieście i wyszło 13,7
-
[B5 ALF] Problem z woda nie mam juz siły
Witam Mam problem w mojej niuni mianowicie mam wode po stronie kierowcy.Dokonałem takich zabiegów jak: wyjęta została szyba i wklejona na nowo gdyz przeczytałem że to też może być, przeczyściłem odpływy w podszybiu, zakupiłem uszczelkę pod komputer w aso, uszczelniona linka od otwierania klapy.Zauważyłem że woda cieknie mi tylko gdy jadę po mokrej nawirzchni z tego co zuważyłem.Sprawdzałem korki w podłodze są ok.Cz ma ktoś jakiś pomysł na ten problem.
-
Ile pali Wam gazu?
Witam. wiem że ten temat juz byl wałkowany kilka razy.Posiadam instalację lpg stag300 plus sekwencja na wtryskiwaczach magicjeta i parowniku laveto.INTERESUJE MNIE SPALNIE MOJE JEST NASTĘPUJĄCE. - miasto 14 do 15 lpg -trasa 11,5 do 12 lpg - tryb mieszany 13,5 do 14. W butle wchodzi mi 48 litrów gazu gdy jeżdżę większość po mieście to robię jakieś 340 do 350 km czy to dobre spalanie czasami mi wyjdzie nawet 320km. Mój silnik to 2.4 V6 163 PS Avant Proszę o wiarygodne raporty spalania.
-
[B5 AJG] Jak włączyć tempomat
i tu masz kolego racje [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 10:44_________________________________________________ale powiedzcie mi czy tego fixa trzeba przyczymać z jakims przyciskiem równocześnie czy jak bo 2 razy udało mi sie tempomat załaczyc i sam niewiem jakich klawiszów uzyłem no kołomyja
-
[B5 AJG] Jak włączyć tempomat
słuchajcie chyba cos kręcicie.fix odejmuje a nie załacza.piszcie konkretnie ok a jak nie wiecie to nie piszcie i nie wprowadzajcie w błąd forumowiczów ok
-
[B5 AJG] Jak włączyć tempomat
Witam Podpowiedzcie mi jak włącza się tempomat w audi a4 b5 avant.mam na manetce takie napisy fix aus ein.jak należy go załączyć.wiem że działa bo kombinowałem i 2 razy jakoś złączyłem i nie wiem jak.Jadę np 70 km/h i jakie czynności powinienem zrobić aby go załączyć.proszę o szczegółowe instrukcje krok po kroku.
-
[B5 AJG] Marznące szyby od środka
witam mam taki problem, mianowicie w moim autku jak były te duże mrozy -12,-15 i auto stało przez 8 godzin na powietrzu od środka zamarzały mi szyby.ten problem jest raz mniejszy raz większy.Może wiecie co jest tego przyczyną bo mnie to zastanawia.
-
[B5 ARJ] 2.4 V6 - PRZYGOTOWANIE DO INSTALACJI STAG 300
kolego możesz do mnie napisac jak juz masz instalacje.jaka firma i jakie masz spalanie gazu.dzieki
-
[B5 AJG] Co sądzicie o tej instalacji - potrzebne mapy gazowe.
Witam Mam audiczkę od 2 miesięcy założyłem instalacje stag 300-6 co o tej instalacji sądzicie.Mam silnik 2.4 163 km buda jest w kombi.W mieście na krótkich odcinkach sapli mi ok 16do 17 litrów gazu czy to jest ok.Srednie spalanie wyszło mi 12.5l.proszę o opinie i jak ktośby z was miał fotki z ustawienia map do gazu.dzięki. parownik lovato stag300-6 a to chyba wtryskiwacze magicJet
-
[B5 AFN] Korki spustowe w podłodze
Czy wiecie może gdzie sa korki spustowe w podłodze w audi a4 b5 avant.Chodzi mi głownie od strony kierowcy.Czy sa tam jakies zatyczki gumowe
-
[ALL B5] Mokra tapicerka pod nogami kierowcy ale tylko 20 cm od pedału gazu
jakie wyciszenie?czy chodzi o plastyki osłaniajace skrzynie i silnik
-
[ALL B5] Mokra tapicerka pod nogami kierowcy ale tylko 20 cm od pedału gazu
Witam. mam problem z woda od strony kierowcy.Mianowicie tapicerka jest wilgotna w jednym dosłownie miejscu 20 cm od pedału gazu a dokładniej jak nogę trzymam na pedale to w okolicach pięty dosłownie mokro jest gdzieś na średnicy 15 cm do 20 góra.Uszczelniłem pod komputerem woda w podszybiu mi nie stoi czyli kanały odpływowe drożne.Mało tego jechałem nie padał deszcz dywanik był suchy no wjechałem może w 2 kałuże i to samo pojawiła się plamka.Czy są w pobliżu tego miejsca jakieś miejsca w podłodze do spustu wody.Linke od podnoszenia maski tez uszczelniłem.Auto posiadam niecały miesiąc.Wiem ,że ten temat był poruszany wiele razy ale zrozumcie mnie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć jestem świeżym posiadaczem Audi a4 b5 2.4 163 km pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że powymieniamy się swoja wiedzą