Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wymiana sprężyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze ktoś z was sie orientuje jaki jest nr standardowej zawiechy do avanta 2.4 165 ps .A może ktos wie czy podejdą springi od Qattro od do zwykłej oski.

Opublikowano

do ośki z quattro podejdzie tylko przód, tył jest inny, jeżeli chodzi o resztę to podpasuje Ci od innych wersji silnikowych różnica może być tylko w wysokości bo np. w 2.4,2.8 jest cięższy przód i jak założysz springi od 1.8 to będzie trochę niżej stał.

Chcesz wrócić do serii czy obniżyć furkę ?

Opublikowano

do ośki z quattro podejdzie tylko przód, tył jest inny, jeżeli chodzi o resztę to podpasuje Ci od innych wersji silnikowych różnica może być tylko w wysokości bo np. w 2.4,2.8 jest cięższy przód i jak założysz springi od 1.8 to będzie trochę niżej stał.

Chcesz wrócić do serii czy obniżyć furkę ?

chodzi o same spręzyny na tył kolego bez amorów :cool1:
Opublikowano
  • Autor

tak o same sprężyny czy będą tylne pasować

napisałem ci wiadomość na priwa[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 22:24_________________________________________________

do ośki z quattro podejdzie tylko przód, tył jest inny, jeżeli chodzi o resztę to podpasuje Ci od innych wersji silnikowych różnica może być tylko w wysokości bo np. w 2.4,2.8 jest cięższy przód i jak założysz springi od 1.8 to będzie trochę niżej stał.

Chcesz wrócić do serii czy obniżyć furkę ?

chcę podnieśc troszke na zawieche 1ba co o tym sądzisz

Opublikowano

A koledzy sie orientują czy zawiecha od ośki avant podejdzie do ośki sedan?

Chodzi o same springi.

Opublikowano

sprezyny podejdą, inne są tylko zakresy mas na daną oś, sprężyny od avanta mogą byś mocniejsze, sztywniejsze

Opublikowano

jak wrzucisz do sedana springi od avanta to tył Ci pójdzie w górę

Opublikowano

nie zawsze tak musi być, u mnie był wyjatek na przykład - w quattro 1be springi do 1.8t aeb są takie same z tyłu i w sedanie i w avancie :) ale w ośce pewnie będą już inaczej

jeśli ma się instrukcje ori do samochodu, wymienione są dopuszczalne naciski na osie w różnych samochodach o różnych nadwoziach, w ten sposób można sobie dobrać od jakiego innego samochodu sprężyny podejdą do naszego auta

jeśli np. nasze auto ma max nacisk 1030kg na tylną oś, to myśle że sprężyny od samochodu z minimalnie większym dop. max. naciskiem np 1040kg będą pasować i nie będzie wielkiej różnicy w podniesieniu auta (mówię tu o tylnej osi), bo to jest różnica taka jakbyśmy wsadzili torbe z większymi zakupami do bagażnika ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.