Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Problem z uruchomieniem silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z odpaleniem silnika zapali i gaśnie i przy tym strasznie dymi, wczoraj wszystko było ok a dzisiaj nie chce odpalić, nie kupowałem paliwa jeżdżę już przez kilka dni na tym samym, zmieniłem filtr paliwa i nic. Może ktoś podpowie co to może być ?

[mod]stosuj prawidlowy prefix silnika - prosze o przestrzeganie regulaminu Musashi[/mod]

Opublikowano

wyglada na uszkodzona klape gaszaca lub zawor N239, podlacz VAG-a. jezeli nie masz, odepnij wezyk z silownika klapy gaszacej

Opublikowano
  • Autor

a w którym miejscu jest ten wężyk ??????

Opublikowano

a w którym miejscu jest ten wężyk ??????

poszukaj na forum gdzie jest i jak wyglada EGR i klapa gaszaca :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dziękuje za pomoc już sprawdziłem, ale nadal nie działa

Opublikowano

podjedz do kogos z vagiem bo przyczyn moze byc wiele, kumpel mial ostatnio podobnie jak ty odpalil nie równo chodził dymił na bialo po czym zgasł, okazalo się ze była woda w ON. czyszczenie układu itd. oczywiscie paragon wyrzucił jak zawsze, a była by mozliwosc złozenia reklamacji.

Opublikowano

dziękuje za pomoc już sprawdziłem, ale nadal nie działa

a dobry wężyk odłączyłeś? tam są 2... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

tak odłączyłem ten dobry, bo od góry idzie drugi chyba gumowy [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 17:11_________________________________________________padły wszystkie świece, jutro wymienię czy to może być przyczyna ??

Opublikowano

świece, jutro wymienię czy to może być przyczyna ??

no ba, pewnie że to to...

Opublikowano

tak odłączyłem ten dobry, bo od góry idzie drugi chyba gumowy [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 17:11_________________________________________________padły wszystkie świece, jutro wymienię czy to może być przyczyna ??

moga byc i swiece, chociaz nie powinien gasnac.

Opublikowano

Pierwsze co to Vag, jak nic nie powie trzeba metoda prób i błędów szukać. Przyczyną może tu być skroplona woda w baku, zależy w ten czas ile masz paliwa w baku. Należało by wlać buteleczkę STP, bądź Xeramic, lub Xeramic Depresator (100ml) i go zalać ponownie po korek zupą ON. Następnie przeciągnąć przez 50km z rozwagą i zobaczyć na drugi dzień co odczynia silnik.

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich i życzę wszystkie najlepszego w nowym roku. Samochód jest naprawiony, nie pomogła wymiana świec, nie znam fachowych określeń ale był zanieczyszczony zawór ERG na górnej części zaworu znajduje się mieszek, membrana i od tej membrany idzie oś przez zawór aż do rurki który drugi koniec jest przymocowany do korpusu silnika i własnie ta os się zatarła po wyczyszczeniu wszystko wróciło do normy. dziękuję za pomoc

Opublikowano

Witam wszystkich i życzę wszystkie najlepszego w nowym roku. Samochód jest naprawiony, nie pomogła wymiana świec, nie znam fachowych określeń ale był zanieczyszczony zawór ERG na górnej części zaworu znajduje się mieszek, membrana i od tej membrany idzie oś przez zawór aż do rurki który drugi koniec jest przymocowany do korpusu silnika i własnie ta os się zatarła po wyczyszczeniu wszystko wróciło do normy. dziękuję za pomoc

czyli jednak uszkodzona klapa gaszaca

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie, dzisiaj rano znowu wróciły te same objawy silnik gasnie, po odłączeniu wężyka silnik nie gasnie jest ok, nie wiem co mam teraz robić czy jeszcze raz czyścic ERG, prosze o radę ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.