Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Prawidłowy czas świecenia kontrolki grzania świec żarowych


tomek533

Rekomendowane odpowiedzi

dodatkowo tych świec z BPW nie można sprawdzić w tradycyjny sposób - podpinając na krótko, bo można je zniszczyć

w BPW mozna. to jest edc 15 jeszcze z przekaznikiem.

tyle ze obojetnie jaki typ swiec jest zastosowany, sprawdzanie na krotko to druciarstwo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temacik

mam podobne problemy u mnie już przy -5 po całej nocy odpalam auto i kontrolka świec gaśnie po około 5 sek, auto cieżko odpala musze troche potrzymać na kluczyku z jakieś 4 sek. jak odpali to też go telepie przez jakieś 6 sek. czy to wina ŚWIEC żarowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temacik

mam podobne problemy u mnie już przy -5 po całej nocy odpalam auto i kontrolka świec gaśnie po około 5 sek, auto cieżko odpala musze troche potrzymać na kluczyku z jakieś 4 sek. jak odpali to też go telepie przez jakieś 6 sek. czy to wina ŚWIEC żarowych?

Hmmmm trudno powiedzieć.... A kiedy były ostatni raz zmieniane ??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to najlepsze są firmy NGK i Beru... Jeśli chodzi o tą drugą to nie mam z nimi dobrych wspomnień ponieważ dawniej miałem mondeo 1,8TD i na tych świecach bardzo kiepsko mi palił... Po założeniu Boscha było już ok. Boscha raczej nie zalecają, ale ja do swojej audiczki kupiłem i jestem zadowolony... Zero problemów z odpalaniem już druga zima..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...