Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jakie 18? ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, myślałem, że wybór felg jest trochę łatwiejszy, ale jednak nie ...

Prosiłbym o jakieś drobne sugestie co do tych felg ;)

Może ktoś ma jakieś zdjęcia tych kół w B5 Avant? Poza Prosiakami bo widziałem u Iversona :wink4:

1. ASA 18"

1379711617_1

2. S-line

1365825313

3. Prosiaki RH

1369189717

4. RS'y

1388653896_2

5. Jakieś takie :P

1358012333

6. RS'y

1380494936_1

7. A8

1379001122

8. S8 :decayed:

1389149366

Sporo tego...

Miałem już nr. 2 ale ET30 i wystawały...

dsc38122.jpg

I S3 ale 17" ...

dsc5382l.jpg

Opublikowano

ale mam nadzieje ze razem z zakupem 18" bedzie także zakup nizszego zawieszenia :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ale mam nadzieje ze razem z zakupem 18" bedzie także zakup nizszego zawieszenia :cool1:

Będzie niższe, ale maksymalnie 35 mm :decayed:

Opublikowano

ale mam nadzieje ze razem z zakupem 18" bedzie także zakup nizszego zawieszenia :cool1:

Będzie niższe, ale maksymalnie 35 mm :decayed:

do 18" za malo, dalej bedzie koza

Opublikowano
  • Autor

do 18" za malo, dalej bedzie koza

Może i koza, ale najeździłem się już na glebach -80, -60 itp i mam dość ;)

Chcę zostawić choć troszkę komfortu :decayed:

Opublikowano

2,3,6 ja bym się nad tymi zastanawiał:) i niżej :hi:

Opublikowano

do 18" za malo, dalej bedzie koza

Może i koza, ale najeździłem się już na glebach -80, -60 itp i mam dość ;)

Chcę zostawić choć troszkę komfortu :decayed:

i dlatego planujesz zakup 18" :>

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za podpowiedź Perezip :hi:

i dlatego planujesz zakup 18" cheesy

Jeździłem na 18 później 17 na ori zawiasie i pomiędzy tymi rozmiarami różnicy nie zauważyłem :decayed: Komfort dla mnie i dziewczyny był wystarczający :rolleyes:

Ale jak już obniżę, utwardzę to pewnie odczuję :decayed:

Opublikowano

spoko :) Ja jezdziłem w sumie cały sezon na 17 i na seryjnym zawiasie, koza byla wielka to fakt :kox: ale na wiosne będe odświeżał zawieszenie, oczywiscie dając a4 niżej, zastanawiam się tylko czy gwint jakis uzywany czy zwykła gleba.

Ja np. nie widze sporej różnicy pomiędzy 16 a 17, pewnie dla wielu osób bedzie wydawało się to dziwne ale cóż, zastanawiałem się nad 18 i też ciekawi mnie to czy będzie duża różnica pomiędzy 17 a 18.

Opublikowano

asa to miekkie gowno, wygina sie prawie jak chinszczyzna, odrzuc je od razu;) Prosiaki mialem w 17', wygladaly fajnie, ale nie rewelacyjnie. A8 mialem tez co prawda w 17,ale tak szczerze podobały mi sie najbardziej. W 18 i polerce bylaby miod malina. RS i Sline to zawsze dobra opcja :>

Opublikowano

ja wlasnie poluje na s8 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.