Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Drgania na kierownicy??


kozik1979

Rekomendowane odpowiedzi

Powyżej 80 km/h przy nacisnieci pedału hamulca przenosza sie drgania na kierownice nigdy niejezdziłem, autem z abs czy to normalne czy cos nie tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze i klocki Sa sprawdzone i sa ok ale 2 wachacze w jednym kole maja luzy czy to moze byc ten powod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzy na wachaczach dają drgania które przenoszą sie na kierownice, więc może to być to. tak czy siak te luzy trzeba zlikwidować. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze mogą,ale raczej nie odpowiadają za drgnia.Gdyby to były wahacze to drgałoby cały czas,nie tylko przy hamowaniu. Stawiam na opony.Zamień tył na przód i wtedy zobaczysz.No chyba,że masz dostęp do zupełnie innych,pewnych opon to jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem tez opony i nic ale zapomnialem dodac ze to sie dzieje przy lekkim hamowaniu jak mu wdepne na maxa to nie drga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dodac ze to sie dzieje przy lekkim hamowaniu jak mu wdepne na maxa to nie drga

Objaw taki jak przy krzywych tarczach.

Napisz jak je sprawdzałeś skoro twierdzisz że są dobre?

Tarcze i klocki Sa sprawdzone i sa ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzalem kupilem autko miesiac temu i odrazu zajrzałem na tarcze byly wymieniane wiec wydaje mi sie ze powinny byc dobre chyba ze firma brembo robi padline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzalem kupilem autko miesiac temu i odrazu zajrzałem na tarcze byly wymieniane wiec wydaje mi sie ze powinny byc dobre chyba ze firma brembo robi padline

Powiem Ci tak:to że tarcze są nowe to nie znaczy,że są proste. Podjedź na sprawdzenie i ewentualnie jak niedawno były wymieniane na nowe przetocz.Czasami wystarczy wjechać w wodę na rozgrzanych tarczach żeby się zdeformowały.Twoje objawy ewidentnie wskazują na układ hamulcowy a zwłaszcza tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za informacje wszystkim jutro podepne tarcze na tokarke i zobaczymy co bedzie [br]Dopisany: 04 Listopad 2007, 23:15 _________________________________________________Znalazłem niebyły to tarcze a luzy na tylne osi a dokładnie dosc duze luzy na łożyskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...