Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja czarna bestia :) 17' :)


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałem przedstawić mój nowy nabytek :) Czarna bestia była delikatnie uszkodzona z lewej strony (dodaje zdjęcie poniżej) ale zbytnio na to nie patrzyłem ponieważ trafił się naprawdę fajny i zadbany okaz z malutkim przebiegiem 47700km od prywatnej osoby z Austrii i oczywiście nie przez jakiś pośredników było to wszystko załatwiane tylko mam dobrego znajomego w Austrii i wiedziałem ze wszystko jest pewne. Oczywiście był sprawdzany w serwisie seata mam całą historie oraz książkę serwisową tak ze samochodzik ledwo dotarty :):)

A więc jest to:

Marka: Seat Leon 1P

Silnik: 1.9 TDI BLS 105 KM

Przebieg: 47700 km i rośnie :)

Kolor: Czarny metalik

Wyposażenie:

- 1/2 FIS

- Komputer

- tempomat

- 4xAIRBAG+Kurtyny boczne przód+tył

- Klimatronik

- Lusterka elektryczne, podgrzewane i składane elektrycznie

- Siedzenia kubełkowe

- Tylne światła diodowe :):)

- ESP

- elektryczny czujnik ciśnienia w kołach

Planowane mody:

- Zderzaki TOP SPORT LUB JAK KTO WOLI MS-DESIGN ------> ALE TO JUŻ ZROBIŁEM :)

- Duża radio dotykowe model RCD 510

- Kierownica od CUPRY

- Dobry sprzęt audio

- Wymiana tarcz na nacinane ATE 24.0322-0150.1

- Plaster miodu pod grill

- 17' cali + Bridgestone potenza S001 :kox:

- Gałka zmiany biegów od Cupry

- Pomalowanie tych szarych plastików koło klimatronika i radia na czarne piano z białymi dwoma paseczkami przez środek :)

- Zrobienie wydechu bo jest na dwie rurki zderzak

No więc na chwile obecna chyba tyle planów proszę o ocenkę tego nabytku a i jeszcze dodaje zdjęcie swojego poprzedniego szaraczka :) mojej Audi A4 B5 :)

No więc zacznijmy od mojej byłej

:)

87753366cf809355med.jpg

A tu moja obecna bestia w takim stanie jak kupiłem

:(

bba093bf0cb06679med.jpg

A tu bestia już w takim stanie jak trzeba

:)

ba53842cd1ffd833med.jpg928bcf8a54f3029emed.jpg6082f403ab4d1075med.jpg763265cebef98c49med.jpgdcdef324f4931c11med.jpg05fdcf0202dbc060med.jpge65accedf211bd75med.jpg32a30fd8d560f0bemed.jpg1c2a72bff5e5a128med.jpg3cb872d9f704d7b7med.jpg38f798ca33402184med.jpg99313c471a8e48d3med.jpgceccfaf7ad359a54med.jpg8ed7dbd489164074med.jpg2a8e65346c570246med.jpg82ed39be51105d2emed.jpg4e26fb5a08eb7bcfmed.jpg625283d6c76a4ff0med.jpgfbf12b6df1068e40med.jpg

98e98e550ba2d3b6med.jpg7270cbb09925d540med.jpg

Modzik z rurkami

:)

3da36940af3bd9e6med.jpg1386c9b254b239a3med.jpg

94789102c4fed8d8med.jpg7ff80cf2139a6baemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie założyłeś lamp soczewkowych na przód? :mysli: strzał był w przód i tył? po karambolu? :wink4: Silniczek trochę mocowo słaby, ale z niego da się sporo wyciągnąć chyba, tylko wirusek planujesz? Jak najszybciej rób wydech bo ten teraz co wystaje tylko z jednej strony to tragedia w tym zderzaku :) I do tych zderzaków koniecznie w dół :) Pokaż foty wnętrza :)

Ogólnie ładnie autko i gratuluję :good: Fajna przesiadka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem się nad takim FR 2.0 tdi 170 koni, ale wybrałem A3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie strzelony byl, oplacalo sie? :wink4:

Nie był bardzo strzelony bo ani poduchy nie wyskoczyły i podłużnic też nie ruszyło tak że jak by nie te zderzaki to by mnie strasznie tanio wyniósł mi bardziej zależało na tym przebiegu[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 09:46_________________________________________________

Czego nie założyłeś lamp soczewkowych na przód? :mysli: strzał był w przód i tył? po karambolu? :wink4: Silniczek trochę mocowo słaby, ale z niego da się sporo wyciągnąć chyba, tylko wirusek planujesz? Jak najszybciej rób wydech bo ten teraz co wystaje tylko z jednej strony to tragedia w tym zderzaku :) I do tych zderzaków koniecznie w dół :) Pokaż foty wnętrza :)

Ogólnie ładnie autko i gratuluję :good: Fajna przesiadka :)

nie mogłem nigdzie właśnie znaleźć lampek ale będę nad tym pracował oczywiście bo te to nie problem będzie sprzedać a co do wiruska to tylko będzie wirusek raczej no chyba że mi coś odbije :) wydechy zaraz po nowym roku będą robione bo ten to strasznie wygląda a gleba na wiosenkę razem z felgą :) Strzał był tylko w przód wymieniałem na nowe wszystko to przyszło mi tam kupić błotnik maskę zderzak no i pas przedni i tyle jak by nie moje wymyślanie z tymi zderzakami to bym miał go w naprawdę dobrej cenie no ale nie wyobrażałem sobie zbytnio tego modelu bez tych zderzaków :):kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 09:53_________________________________________________

zastanawiałem się nad takim FR 2.0 tdi 170 koni, ale wybrałem A3...

FR powiem ci fajna sprawa tylko ja się jakoś strasznie boje tych motorów 2l jedynie właśnie ten co ty masz tego BMM to jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się przesiadłeś :) Mi się osobiście podoba jedynie przedni zderzak ten z tyłu jakoś .... no nie widzi mi się - ale to nie mi się ma podobać tylko Tobie. Co "nowe" to jednak "nowe" ... nie to co A4 B5 :) Oby służył - a silnik - jak to na każdym forum bywa zaraz wszyscy będą mówić ze za słaby, że za mały .... nie każdego stać na jazdę 2.8 litrowym motorem he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz Pawle na żywo furę pokazać : D

No nie ma problemu tylko powiedz kiedy masz czas to porobimy też jakieś foto :)[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 13:42_________________________________________________

Nieźle się przesiadłeś :) Mi się osobiście podoba jedynie przedni zderzak ten z tyłu jakoś .... no nie widzi mi się - ale to nie mi się ma podobać tylko Tobie. Co "nowe" to jednak "nowe" ... nie to co A4 B5 :) Oby służył - a silnik - jak to na każdym forum bywa zaraz wszyscy będą mówić ze za słaby, że za mały .... nie każdego stać na jazdę 2.8 litrowym motorem he

no powiem ci ze przesiadka była konkretna :) choć to nie audi ale powiem że mi się bardzo dobrze nim jeździ a co do mocy to jest bardzo porównywalna co do mojej byłej B5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten 170 konny w Leonie i A3 też jest spoko, to jednostka BMN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten 170 konny w Leonie i A3 też jest spoko, to jednostka BMN :)

Yhym dobrze wiedzieć ale to jak już coś to następny będzie jakiś mocnieszy np 2.7 albo 3.0 TDI :> ale to nie prędko narazie musze sie tym pobawić i jeszcze tym bardziej że ma malutki przebieg :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny Leoś - sam się zastanawiałem nad Cuprą :kox:, ale ma wg mnie odrażający podle plastykowy środek :sick3: Jedyna opcja, to ta z dużą nawigacje, bo maskuje jakoś ten szajs. Ogólnie bardzo ładne autko :good: niech dobrze służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny Leoś - sam się zastanawiałem nad Cuprą :kox:, ale ma wg mnie odrażający podle plastykowy środek :sick3: Jedyna opcja, to ta z dużą nawigacje, bo maskuje jakoś ten szajs. Ogólnie bardzo ładne autko :good: niech dobrze służy.

No mi też się troszku nie podobają te plastiki ale to wszystko będzie duzo ładniej wygladało jak zrobie to co mam zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fura fajna.. aż z ciekawości zajrzałem na allegro i wersja FR jest :kox:

No i powiem ci że FR potężnie zamiata bo jeździłem [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 23:34_________________________________________________

Koledzy którą lepiej ta po lewej to BBS 18' a po prawej ori VW 17' :whoeva:

357d7a3c47fa447bmed.jpg51929afc1ffec7cfmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBS.. u mnie w mieścinie pojawiło się s6 c5(!) na takich felach i powiem Ci, że nieźle się prezentuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się właśnie tak wydaje że trzeba BBS zarzucić :) i raczej w czerni nie? zeby zrobić black edition z leosia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pablo_ua4 a co zrobiłeś z B5, poszła?? :)

Niezła zmiania, dobrze że zostajesz w grupie VAG :wink4:

I jaka różnica w prowadzeniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pablo_ua4 a co zrobiłeś z B5, poszła?? :)

Niezła zmiania, dobrze że zostajesz w grupie VAG :wink4:

I jaka różnica w prowadzeniu??

Słabo czytasz wątek/forum :rolleyes:

Ja ją kupiłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...