Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Metaliczne stukanie w prawym przednim kole


paw1100

Rekomendowane odpowiedzi

jak na idealnej nawierzchni coś puka to raczej nie zawiecha, ale tego też nie można być pewnym, polecałbym jechać na szarpaki tak jak już było wcześniej wspominane, albo chociaż zdjąć koło i popatrzeć co może być nie tak, dziwne tylko że przy wymianie przegubu nikt nic nie zauważył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne tylko że przy wymianie przegubu nikt nic nie zauważył

A czego ty chcesz od naszych mechaników-paprochów. Oni są od wymieniania części w ciemno a nie od szukania przyczyn problemu. Po za tym co do za debil z tego mechanika że stwierdził iż na prostej drodze puka przegub? Jeśli podczas ruszania na skręconych kołach nic ci nie chrupało to przegub był ok.

Na dziurach też słyszysz te stuki? Do sprawdzenia tuleje wahaczy oraz końcówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne tylko że przy wymianie przegubu nikt nic nie zauważył

A czego ty chcesz od naszych mechaników-paprochów. Oni są od wymieniania części w ciemno a nie od szukania przyczyn problemu. Po za tym co do za debil z tego mechanika że stwierdził iż na prostej drodze puka przegub? Jeśli podczas ruszania na skręconych kołach nic ci nie chrupało to przegub był ok.

ja robiąc u swojego mechanika jakoś nie narzekam :gwizdanie: wszystko mam ok zrobione, a diagnoza za każdym razem jest dobra, więc nie wszyscy są "paprochami" tylko trzeba wiedzieć gdzie zaprowadzać auto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiąc u swojego mechanika jakoś nie narzekam :gwizdanie: wszystko mam ok zrobione, a diagnoza za każdym razem jest dobra, więc nie wszyscy są "paprochami" tylko trzeba wiedzieć gdzie zaprowadzać auto :wink4

Oczywiście że nie wszyscy ale spora ich część. Bo jak czytam wypowiedzi na forum to łapię się za głowę co ci mechanicy robią. Wymieniają pół silnika nie sprawdzając nawet czy dany element jest wadliwy czy nie - po prostu wymiana w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie pod temat Przy ostrym ruszaniu i zmianie biegu z 1 na 2 i potem na3 słysze stuk. ostatnio wymieniłem przeguby i wszystkie wahacze. czyżby poduszki pod silnikiem??

łączniki stabilizatorów sprawdz

metalicznie stuka od czasu do czasu nawet na idealnej nawierzchni a czasem nawet troche trzęsie samochodem,

łożysko sprawdz i tak samo łączniki stabilizatorów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie pod temat Przy ostrym ruszaniu i zmianie biegu z 1 na 2 i potem na3 słysze stuk. ostatnio wymieniłem przeguby i wszystkie wahacze. czyżby poduszki pod silnikiem??

sprawdź tuleje tylnej belki :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...