Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KOROZAJA trójkątnej osłonki w 2000r!!!


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy wy też macie problem z tym czarnym trójkącikiem przy szybie tylnych drzwi??? Ostatnio zacząłem przyglądać się im po obu stronach i zauważyłem, że oba są już dobrze spuchnięte. Audi w Raichu było serwisowane, wiec może podjechac z tym do naszego ASOw ramach gwarancji na nadwozie???

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 to rzadki przypadek no ale w B6 to po 4 latach sie pojawia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie ma tego problemu, choć blachy mam dość dobrze porezane. Ja bym pojechał na Twoim miejscu do ASO, nic nie szkodzi, na perforację jest 10 lat gwarancji o ile autko było na bieżąco serwisowane w ASO.

A swoją drogą wczoraj widziałem B5 rocznik 97 gdzie obydwa brzegi maski przy błotnikach były spuchnięte tak na ok 5 mm i te plamy były dość sporawe. Sprzedawca zapierał się, że autko nie bit ale jakoś w to nie uwierzyłem. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie ma tego problemu, choć blachy mam dość dobrze porezane. Ja bym pojechał na Twoim miejscu do ASO, nic nie szkodzi, na perforację jest 10 lat gwarancji o ile autko było na bieżąco serwisowane w ASO.

A swoją drogą wczoraj widziałem B5 rocznik 97 gdzie obydwa brzegi maski przy błotnikach były spuchnięte tak na ok 5 mm i te plamy były dość sporawe. Sprzedawca zapierał się, że autko nie bit ale jakoś w to nie uwierzyłem. :???:

na bank bite :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jestem sam, wiec ten problem powinien być znany w ASO, spróbuję podjechać, najwyżej mnie wyśmieją, mam nadzieję, że bez problemu uznają mi niemieckie LONG przeglądy,

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widze ze modele po lifcie sa jakies bardziej felerne a z reguły jest odwrotnie.dziwne to :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechał na Twoim miejscu do ASO, nic nie szkodzi, na perforację jest 10 lat gwarancji o ile autko było na bieżąco serwisowane w ASO.

Na perforacje a ten element raczej nie podlega temu. Chociaz warto podjechac i sie zapytac. Oczywiscie musisz miec ksiazke, a w niej przeglady ze byly robione na blache.

Co do maski to potwierdzam, ze byla bita. U mnie zalozyli chyba taka co ze 2 lata lezala pod golym niebem i to samo sie dzieje. Dlatego szukam i szukam.

Ogolnie jest jeszcze kilka elementow co rdzewieja i nie koniecznie musza byc po stluczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zwsze sie zastanawiałem jak to jest z tym trojkacikiem ... widzialem dziesiatki Audi A4 i czesc z nich wlasnie miala "puchnace" trojkaciki a czesc nowki sztuki ... do tej pory nie znalazlem zaleznosci dlaczego tak sie dzieje biorac pod uwage ze w samochodach nie bitych jak i po dzwonach wystepowaly obydwa przypadki ...... :roll:

ja osobiscie mam piekne gładkie czarne trójkaciki ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W piatek odwiedziłem najblizszego ASO, nie umiano mi powiedzieć czy to normalne, że w tak nowym samochodzie te elementy puchną, pierwsze pytanie było raczej - czy aby na pewno ma pan robione przeglady na blachy??? - rozumiem, że chodziło tu o odrzucenie reklamacji bez oglądania!!! Następnie ktoś się pofatygował i stwierdził, że są to elementy składowe drzwi, więc coś takiego, jak też słupek śrpodkowy nie podlega gwarancji na perforację. Chyba tu zakończę moją walkę, poddaję się.

Pozdrawiam

MASA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam auto po lifcie i da sie dojrzeć purchelki na tym elemencie. Swoją droga ile to możę kosztować w ASO i polakierować będzie nówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...