Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Zabezpieczenie pękniętej szyby


szczurek05

Rekomendowane odpowiedzi

Narusza to strukturę szyby i jest niekorzystne. Jeśli to czysty odprysk bez rysy nie powinna pęknąć. Ale koniecznie trzeba naprawić.

Więc pierwszy środek jaki należy zastosować to zakleić miejsce taśmą przezroczystą, żeby bród się nie dostawał i naprawa była łatwiejsza i koniecznie jak najszybciej jechać na klejenie. Poradzą sobie z tym bez problemu zapewne.

Niebezpieczne są odpryski blisko krawędzi szyby a tym bardziej rysy których nie chcą naprawiać.

Ponadto z tego co mi gość gadał to jeśli jest znaczny odprysk w polu widzenia kierowcy policja ma prawo się dopieprzyć.

Tyle w tym temacie, który jest źle zatytułowany i ma zbędny prefix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie najpierw zabezpieczyć taśmą potem podjechać na sklejenie, zostanie tylko mała kropka. a koszt u mnie 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie jest to kosztowna sprawa. W moim przypadku co jest dobrym rozwiązaniem klejenie klejem polimerowym.

Nie wiemczemu ale moja szyba jest strasznie krucha jakaś. Ciągle pojawiają się mikroskopijne odpryski :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję to skleić/zakleić są do tego specjalni fachowcy. U mnie od tego zaczęła pękać, tylko że wtedy jeszcze nie wiedziałem że takie rzeczy można kleić :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemczemu ale moja szyba jest strasznie krucha jakaś. Ciągle pojawiają się mikroskopijne odpryski :/

Może nie oryginalna?

Oryginalna, nie wiem może te drogi :/

u mnie na oryginalnej jest to samo, pod słońce widać to najbardziej-pełno takich kropeczek których nie da się wyczyścić, a chyba to się najczęściej dzieje gdy jedziemy za tirem na drodze gdzieś przy budowie, żwirowni tam jest największy syf który leci spod kół prosto na naszą szybę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...