Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie B2 ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***ista, poka środek :gwizdanie:

Opublikowano

Narazie to zwykłe i nudne b2, trzeba coś pomodzić :wink4:

Opublikowano

Grunt to dobra podstawa do modów:)no chyba że zachowasz ten własciwy charakterek do starszych Audi:)

Opublikowano

Super! :cool1: jeśli jest w dobrej kondycji to nic bym w niej nie zmieniał, tylko powoli co się da wymieniał na nowe :)

Opublikowano
  • Autor

Super! :cool1: jeśli jest w dobrej kondycji to nic bym w niej nie zmieniał, tylko powoli co się da wymieniał na nowe :)

I takie postanowienie będzie klasyk :good: [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:47_________________________________________________

Narazie to zwykłe i nudne b2, trzeba coś pomodzić :wink4:

nudne co zrobić :([br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:48_________________________________________________

za***ista, poka środek :gwizdanie:

poka :wink4:

Opublikowano

A ja bym tam wsadził jakieś 2.2T 10v nawet w serii tylko z fajnym wydechem bo ten silnik słychać za***iście. No i pasuje bo silniczek z epoki.

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy :wink4: czas pokaże nie mówię Nie :naughty:

Opublikowano

zobaczymy :wink4: czas pokaże nie mówię Nie :naughty:

:good:

Opublikowano

śmigałem kiedyś takim 1,6 FWD i było ok jak na tamte czasy, jedno co można powiedzieć to kultowe auto i bardzo ergonomiczne w środku :good:

Opublikowano
  • Autor

śmigałem kiedyś takim 1,6 FWD i było ok jak na tamte czasy, jedno co można powiedzieć to kultowe auto i bardzo ergonomiczne w środku :good:

:wink4:

Opublikowano

Brawo kolego. Piękne afto, jak dla mnie powinna być seria :P[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 23:04_________________________________________________Nie ma za co :P

Opublikowano

1. zawias

2. koło

3. heble

4. silnik

w takiej kolejności bym zmieniał powolutku

Opublikowano

1. zawias

2. koło

3. heble

4. silnik

w takiej kolejności bym zmieniał powolutku

1. Gaz

2. tygrys na fotel

3. kostki na lusterko

A ja w takiej :)

Opublikowano

gaz w takiej to profanacja, na mieszalniku może być śmierdząco

BTW gaźnik czy wtrysk mechaniczny ?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 01:10_________________________________________________OT mój śp. znajomy miał 80tkę w dieslu jako 2gi właściciel od 1978 chyba do zeszłego roku, muszę zapytać czy ta fura została jeszcze w rodzinie, może kupię sobie jako 2gie autko :mysli:

Opublikowano

kostka na lusterko to nawet u mnie będzie :decayed:

i pies z kiwającą głową :)

tam jest wtrysk mechaniczny

Opublikowano

k-jetronik

Opublikowano

Jak chcesz to będę miał zaciski z mojej S2 do sprzedania :) jak coś to PW

Opublikowano

Robert, jest za mało zdjęć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Robert, jest za mało zdjęć :naughty:

a dokładnie ? co ma Panu zrobić :wink4:
Opublikowano

Robert, jest za mało zdjęć :naughty:

a dokładnie ? co ma Panu zrobić :wink4:

najlepiej jakieś w poślizgu ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.