Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie B2 ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

1. zawias

2. koło

3. heble

4. silnik

w takiej kolejności bym zmieniał powolutku

1.zawias

2.blacha /poprawki/

3.lakier /poprawki/

4.heble

5.koło

a kostkę mam nadzieję że dostanę w prezencie :naughty:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________

Robert, jest za mało zdjęć :naughty:

a dokładnie ? co ma Panu zrobić :wink4:

najlepiej jakieś w poślizgu ;)

są filmiki tylko nie umiem wkleić :(

Opublikowano

1. zawias

2. koło

3. heble

4. silnik

w takiej kolejności bym zmieniał powolutku

1.zawias

2.blacha /poprawki/

3.lakier /poprawki/

4.heble

5.koło

a kostkę mam nadzieję że dostanę w prezencie :naughty:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 22:55_________________________________________________

Robert, jest za mało zdjęć :naughty:

a dokładnie ? co ma Panu zrobić :wink4:

najlepiej jakieś w poślizgu ;)

są filmiki tylko nie umiem wkleić :(

to wrzućna youtube, albo prześlij mi na maila to ja wrzucę na YT[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:02_________________________________________________a co do kostki to wiesz że dwa razy nie musisz powtarzać :naughty:

Opublikowano
http://moto.allegro.pl/audi-80-ur-quattro-i1428480714.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________to masz :)
Opublikowano

Dla mnie najfajniejsza urka jaka widziałem od dłuższego czasu to ta:

4816239448_0c62f64a14_b.jpg

4816241090_389acac662_b.jpg

4816240336_04b0d35056_b.jpg

4816240062_82a3523495_b.jpg

4816241586_6043b967b7_b.jpg[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:07_________________________________________________No może brakuje jej lamp kwadraciaków :)

Opublikowano
  • Autor

mówisz o tej Pani :mysli:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:14_________________________________________________

http://moto.allegro.pl/audi-80-ur-quattro-i1428480714.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________to masz :)

:shocked:

Opublikowano

mówisz o tej Pani :mysli:[br]

Kurde, ciekawe czemu wszyscy zawsze zwracają na nią uwagę :naughty:

Opublikowano

sprowadzone z UK ale kiera po naszej stronie i blachy z Italii, cena europejska :thumbdown: sorry za OT

Opublikowano

weitec -35 do 2,2

28210307 2045 zł

poszukaj gdzieś, ja dałem kiedyś 1675 zł

albo MTS

- 35 mm 470 zł sprężyny

Opublikowano

Robert, jest za mało zdjęć :naughty:

a dokładnie ? co ma Panu zrobić :wink4:

Nieważne umyte czy brudne - pod maską, wnętrze, spód :)

Opublikowano

Kr54321 widzie ze masz nowe zdjecie cossiego , moze zrobil bys jakis watek , to piekne auto chetnie bym sie dowiedzial o nim wiecej tym bardziej ze chybamasz go juz troche :)

Opublikowano

Kr54321 widzie ze masz nowe zdjecie cossiego , moze zrobil bys jakis watek , to piekne auto chetnie bym sie dowiedzial o nim wiecej tym bardziej ze chybamasz go juz troche :)

Skąd wiesz że to on? ;) minęło 10 lat od dnia zakupu, więc za dużo zdjęć do wyboru, no i musi się znaleźć trochę więcej czasu na opisanie gada :D

Opublikowano

Dalej ma pelny WRC look z tymi pieknymi OZ racing ? :cool1:

Opublikowano

Chyba robimy mały śmietnik Robertowi :embarrassed:

Teraz wraca seryjny spoiler. Na których felgach widziałeś, tzn. jaki rozmiar? jest wybór ;)

Opublikowano

duze , srebrne 17 lub wieksze wygladal rewela :cool1:

Opublikowano

większe :> miło mi, że Ci się podobał :)

Opublikowano

To moje marzenie z dziecinstwa wiec jak ma sie nie podobac :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

no i co tam z b2?

Opublikowano

Klasyk :good:

Potraktuj lakier meguiarsem i bedzie git

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

no i co tam z b2?

czekam jak kolega przestanie się nią cieszyć :naughty: a potem małe poprawki .Blacharz i lakiernik ustawiony ,piaskowanie też no i będzie

git :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.