Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostało jeszcze 12 wolnych miejsc :hi:

Jak co roku przypominam zapisujcie się na atrakcje dodatkowe - ułatwi Nam to w znacznym stopniu organizację znając wcześniej liczbę chętnych.

zmieniając temat...............

Jarko wprowadźcie w tym roku składkę zwiększoną o 100zł i oddawajcie te 100zł pod krokwią :naughty:

Bo dziwnym trafem co roku ta sama sytuacja - jednym z elementów zlotu (a nawet bym powiedział elementem zakończeniowym ) jest wspólny przejazd kolumną pod skocznię a rok temu jechało może 50% osób :thumbdown: :thumbdown:

Rozumiem pojedyńcze przepadki ( ktoś musi być na dana godzine, ktoś inny na 600 km do domu) ale nie połowa.Części ekipy KR ( chyba z 8 aut ) pojechało sobie wcześniej, część ekipy BB to samo i wiele innych..................

trochę takie olewające podejście przez uczestników zlotu w stosunku do organizatorów, którzy jednak trochę muszą się poświęcić aby to wszystko się odbyło

..................oby w tym roku było inaczej :wink4:

nie licząc prezesa, który pewnie w niedziele 7.15 będzie podjeżdżał pod dom :polew:

To była kiedyś fajna tradycja :gwizdanie:

Kto był w BT I na pewno dobrze wspomina przejazd :kox:

Również mam nadzieję iż w tym roku wrócimy do starego dobrego :good:

fajnie byłoby filmik nakręcić z przejazdu :gwizdanie:

przecież jest :decayed:

:polew:

ale nie ze zlotu 2011 :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pogadali :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję że fachowiec od filmików z BT II i tym razem przyjedzie i coś fajnego nakręci :kox::good:

Opublikowano

Ale zamotańce :kox: :kox:

- Jarek - Ja z Tobą pojadę w tym roku :naughty: :naughty: Zatrąbimy do siebie na jakiś ustalony znak :polew: :polew: :polew: :polew:

1444095932_7a17e1ec4d.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nie, Ty nie bo z Tobą trza do rana siedzieć i pić vódkę :decayed:

Opublikowano

Nie, Ty nie bo z Tobą trza do rana siedzieć i pić vódkę :decayed:

Zobacz, za to jak żeśmy się zaprzyjaźlili :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:kox::decayed: w sumie to możemy to powtórzyć :cool1:
Opublikowano

Nie, Ty nie bo z Tobą trza do rana siedzieć i pić vódkę :decayed:

Zobacz, za to jak żeśmy się zaprzyjaźlili :kox::decayed:

Tylko nie przesiadujcie znowu w kiblu :gwizdanie: :decayed:

i101948.jpg

Opublikowano
  • Autor

Że niby My :?: :rolleyes:

Zostało już tylko 7 miejsc :naughty:

Opublikowano

jak do BT pojedzie ostatecznie 150 osób to i tak będzie rekord :)

Opublikowano

bukowina TARZANSKA co to takiego??? :polew: :polew: gdzie moderator?? :polew: :polew:

Opublikowano

Mam nadzieję że fachowiec od filmików z BT II i tym razem przyjedzie i coś fajnego nakręci :kox::good:

jak kupie aparat to moze coś zrobie fajnego :wink4:

przynajmniej spróbuję ;)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:56_________________________________________________

Nie, Ty nie bo z Tobą trza do rana siedzieć i pić vódkę :decayed:

Zobacz, za to jak żeśmy się zaprzyjaźlili :kox::decayed:

Tylko nie przesiadujcie znowu w kiblu :gwizdanie: :decayed:

i101948.jpg

a ten po prawej to kto ? :mysli:

Opublikowano

bukowina TARZANSKA co to takiego??? :polew: :polew: gdzie moderator?? :polew: :polew:

za chwilę wpadnie i wyje*ie Ci z kropka haha :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak do BT pojedzie ostatecznie 150 osób to i tak będzie rekord :)

Nie chce mi się dokładnie sprawdzać ale jak dobrze pamiętam to:

BT I - 130 osób i rekord

BT II - 150 osób i rekord

BT III - wypada żeby 170 osób i kolejny rekord

:decayed:

Opublikowano

Rzeczywiście jest Tarzańska :decayed: :decayed:

Opublikowano

Tylko nie przesiadujcie znowu w kiblu :gwizdanie: :decayed:

i101948.jpg

a ten po prawej to kto ? :mysli:

Scarlet - jedzie z Poźkiem.. :good:

_________________________________________________

bukowina TARZANSKA co to takiego??? :polew: :polew: gdzie moderator?? :polew: :polew:

za chwilę wpadnie i wyje*ie Ci z kropka haha :polew: :polew:

Nie daj Bóg ten chudi(i siwi..) :decayed::polew:

Opublikowano

jak do BT pojedzie ostatecznie 150 osób to i tak będzie rekord :)

Nie chce mi się dokładnie sprawdzać ale jak dobrze pamiętam to:

BT I - 130 osób i rekord

BT II - 150 osób i rekord

BT III - wypada żeby 170 osób i kolejny rekord

:decayed:

a tu bedzie niespodzianka i pyk 200 :> :kox:

Opublikowano

Rzeczywiście jest Tarzańska :decayed: :decayed:

a za zwrócenie uwagi to od razu z trzy kropki wiec chyba się już pożegnam z wami :polew: :polew: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Rzeczywiście jest Tarzańska :decayed: :decayed:

Nie prawda :cool1:

jak do BT pojedzie ostatecznie 150 osób to i tak będzie rekord :)

Nie chce mi się dokładnie sprawdzać ale jak dobrze pamiętam to:

BT I - 130 osób i rekord

BT II - 150 osób i rekord

BT III - wypada żeby 170 osób i kolejny rekord

:decayed:

a tu bedzie niespodzianka i pyk 200 :> :kox:

Oby :good:

Opublikowano
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177841.0 :blink:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:05_________________________________________________Poprawiłeś to przeproś kolegę z Kraka :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.