Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szczerze przyznam,że obaj bohaterowie zdjęć bardzo do siebie podobni :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 14:20_________________________________________________INFO DLA TYCH CO JADĄ PIERWSZY RAZ:

Jak przyjedziecie pod ośrodek i to biało brązowe z napędem na 4 łapy będzie stało to znaczy że Poziek już jest

7ea3869d8a3d7cf7m.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:55_________________________________________________

a sam Poziek..............chłop jak chłop - szukajcie w ośrodku kolesia w czerwonej czapeczce z daszkiem - nigdzie się bez niej nie rusza

6f204cd22b30cd8bm.jpg

a co on nosi w tej niebieskiej saszetce? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ot i czesc prawdy juz znacie :kox:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 14:20_________________________________________________INFO DLA TYCH CO JADĄ PIERWSZY RAZ:

Jak przyjedziecie pod ośrodek i to biało brązowe z napędem na 4 łapy będzie stało to znaczy że Poziek już jest

7ea3869d8a3d7cf7m.jpg

fajny :) i niskie zawieszenie ma :wink4: ciekawe ile ma kucy :decayed:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 14:20_________________________________________________INFO DLA TYCH CO JADĄ PIERWSZY RAZ:

Jak przyjedziecie pod ośrodek i to biało brązowe z napędem na 4 łapy będzie stało to znaczy że Poziek już jest

7ea3869d8a3d7cf7m.jpg

Miron ale miałeś za***iste progi z laminatu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

:decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 14:20_________________________________________________INFO DLA TYCH CO JADĄ PIERWSZY RAZ:

Jak przyjedziecie pod ośrodek i to biało brązowe z napędem na 4 łapy będzie stało to znaczy że Poziek już jest

7ea3869d8a3d7cf7m.jpg

fajny :) i niskie zawieszenie ma :wink4: ciekawe ile ma kucy :decayed:

albo kucy'ków :gwizdanie: :> jeśli to klacz :gwizdanie: :>

Opublikowano

:hi:

:decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 14:20_________________________________________________INFO DLA TYCH CO JADĄ PIERWSZY RAZ:

Jak przyjedziecie pod ośrodek i to biało brązowe z napędem na 4 łapy będzie stało to znaczy że Poziek już jest

7ea3869d8a3d7cf7m.jpg

fajny :) i niskie zawieszenie ma :wink4: ciekawe ile ma kucy :decayed:

albo kucy'ków :gwizdanie: :> jeśli to klacz :gwizdanie: :>

odrazu byś tam dziewczynie przebieg liczył... :gwizdanie:

Opublikowano

albo kucy'ków :gwizdanie: :> jeśli to klacz :gwizdanie: :>

jak klacz ? , przecież to Poziek - taki kucyk :cool1:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 14:20_________________________________________________INFO DLA TYCH CO JADĄ PIERWSZY RAZ:

Jak przyjedziecie pod ośrodek i to biało brązowe z napędem na 4 łapy będzie stało to znaczy że Poziek już jest

7ea3869d8a3d7cf7m.jpg

Miron ale miałeś za***iste progi z laminatu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sam jesteś z laminatu :decayed:

Opublikowano

Mirek lubi sztuczne materialy :kox:

Opublikowano

Mirek lubi sztuczne materialy :kox:

gdybym lubił sztuczne materiały to bym sobie kupił EVO :decayed:

tam jedyny przyjemny w dotyku element to są opony bo reszta jest sztuczna :decayed:

....................no ale.......................jedzie :decayed:

Opublikowano

Mirek lubi sztuczne materialy :kox:

tak ? :mysli::cool1:

.... zabieram ze 3 pejczyki, 2 pary kajdanek, jabłko adama i kilka korków analnych :kox:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:mysli: :>

Opublikowano

dla Mironka...

Opublikowano

wierzę :wink4:

:polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Napinacze qr** :gwizdanie:

A co to Śląskie, że tyle tu Ślonzaków :decayed:

Opublikowano
:wink4: :>
Opublikowano

A co to Śląskie, że tyle tu Ślonzaków :decayed:

Widać przewagę , widać ... :gwizdanie:

Opublikowano

A co to Śląskie, że tyle tu Ślonzaków :decayed:

Widać przewagę , widać ... :gwizdanie:

dopiero będzie widać :naughty:

:paker::yeah:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.