Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym roku ma być jeszcze lepiej :naughty:

Pomijając fakt basenu w ośrodku to mamy kilka niespodzianek :cool1:

taa nurkowanie z rekinami :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W tym roku ma być jeszcze lepiej :naughty:

Pomijając fakt basenu w ośrodku to mamy kilka niespodzianek :cool1:

no właśnie basen, już to widzę, kielonki na brzegu, zimna wódka i pupa w wodzie :kox:

Ja mam zaklepane miejsce przy pokrętle od bąbelków i temp. wody :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

W tym roku ma być jeszcze lepiej :naughty:

Pomijając fakt basenu w ośrodku to mamy kilka niespodzianek :cool1:

no właśnie basen, już to widzę, kielonki na brzegu, zimna wódka i pupa w wodzie :kox:

Basen będzie płatny - póki co jeszcze ustalamy cenę.

Cennikowo jest 15zł od osoby za 1,5h, ale pewnie będzie coś taniej.

Jakby był darmowy to zapewne bym tam Wszyscy cały zlot przesiedzieli :kox::polew:

Opublikowano

jak masz na myśli to że będzie można sobie ze mną zrobić zdjęcie to miała to być niespodzianka :disgust:

przyznaj się, że musisz umieścić swoje zdjęcie w tym serwisie:

http://www.szlachetnapaczka.pl/

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

W tym roku ma być jeszcze lepiej :naughty:

Pomijając fakt basenu w ośrodku to mamy kilka niespodzianek :cool1:

no właśnie basen, już to widzę, kielonki na brzegu, zimna wódka i pupa w wodzie :kox:

Przy basenie zapewne nie będzie można ze szkłem :gwizdanie: Takie są przepisy na większości basenów :wallbash:

Znaczy to, że nie będzie tak jak na Pogorii :gwizdanie: :disgust:

Opublikowano

W tym roku ma być jeszcze lepiej :naughty:

Pomijając fakt basenu w ośrodku to mamy kilka niespodzianek :cool1:

no właśnie basen, już to widzę, kielonki na brzegu, zimna wódka i pupa w wodzie :kox:

Przy basenie zapewne nie będzie można ze szkłem :gwizdanie: Takie są przepisy na większości basenów :wallbash:

Znaczy to, że nie będzie tak jak na Pogorii :gwizdanie:

na czas zlotu przepisy ustala ZK :decayed:

Opublikowano

na czas zlotu przepisy ustala ZK :decayed:

nie widzę inaczej :kox:

Opublikowano

Przy basenie zapewne nie będzie można ze szkłem :gwizdanie: Takie są przepisy na większości basenów

dokładnie

Opublikowano

noo to już wiem że będzie można wejść z % :polew:

Miron, tylko tym razem się nie nawal jak świnia :polew:

Opublikowano

Ja tam se zabiorę ze sobą plastikowe kubki i kieliszki, żeby mnie potem nie wyruchano w razie W :decayed:

Opublikowano

na czas zlotu przepisy ustala ZK :decayed:

nie widzę inaczej :kox:

i już wiadomo że na teren basenu nie będzie mozna wchodzić z jednym piwem, jako że ciągłe wychodzenie i wchodzenie może prowadzić do przeziębienia - ZK ustalił wstęp na basen od 2 piw w góre

Opublikowano

Przy basenie zapewne nie będzie można ze szkłem :gwizdanie: Takie są przepisy na większości basenów

dokładnie

przywioze cytrynówke w petach :naughty:
Opublikowano

ZK ustalił wstęp na basen od 2 piw w góre

ale jesteś miętki

była mowa o 6 paku :decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:37_________________________________________________

przywioze cytrynówke w petach :naughty:

w tym roku się do tego nie dotykam :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ZK ustalił wstęp na basen od 2 piw w góre

ale jesteś miętki

była mowa o 6 paku :decayed:

a sorry - wkleiłem punkt z regulaminu dotyczący abstynentów :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

na czas zlotu przepisy ustala ZK :decayed:

Organizatorzy :naughty::tongue4:

Opublikowano

na czas zlotu przepisy ustala ZK :decayed:

Organizatorzy :naughty::tongue4:

wszystko jedno jak nas na ten czas nazwiecie :decayed:

Opublikowano

wszystko jedno jak mnie na ten czas nazwiecie :decayed:

lepiej abys nie wiedział :kox:

:tongue4:

Opublikowano

Organizatorzy :naughty::tongue4:

Nie płacz, Tobie przypadła funkcja biletowego :decayed::kox:

Opublikowano

Fajny gadżet na basen przygotowany :decayed:

p1070402ny.jpg

Tak ten kiliszek może pływać koło mnie jak boja.

Opublikowano

Poziu Ty masz specialną funkcję na zlot, będziesz witał gosci w przebraniu jeżozwierza :kox: :kox: :kox:

ps. pamietasz? :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.